Kristen Stewart, "She Came to Me" Prömiyeri İçin Hacimli Chanel Couture Elbisesine Edgy Twist Ekledi

Kristen Stewart, "She Came to Me" Prömiyeri İçin Hacimli Chanel Couture Elbisesine Edgy Twist Ekledi

16 Şubat 2023 haberlerinde

Stewart'ın elbisesinin ayrıntıları, kalçalarının etrafındaki botanik temalı bir çiçek desenini içeriyordu ve elbisesinin askıları olarak ikiye katlandı. Eteği ultra hacimliydi ve neredeyse beyaz güllerin görünümünü taklit eden dramatik fırfırlı kumaşa sahipti.

Couture koleksiyonunda tüvit ceketler, silindir şapkalar ve beyaz bağcıklı çizmeler yer aldı.

Aksesuar olarak, Stewart gümüş fiyonkla süslenmiş parıldayan bir gerdanlık kolye taktı. Kraliyet dönemini yansıtan bir çift bağcıklı beyaz ayakkabı giymişti. Kısa saçları yüzünden geriye doğru taranmıştı. Tara Swennen, kırmızı halı etkinliği için Stewart'ı tasarladı. Swennen, Anna Farris, Sarah Michele Gellar ve Brittany O'Grady'yi donattı.

Film festivalindeyken Stewart, "She Came to Me" filminin galasına katıldı. Kırmızı halıda, siyah bir Valentino couture elbisesiyle transparan giden rol arkadaşı Anne Hathaway'e katıldı. Stewart, film festivalindeki görünüşüyle birçok kişiyi şaşırtmaya devam ediyor. Perşembe günü, Uluslararası Jüri basın toplantısında beyaz, siyah ve turuncu Chanel ceketi ve uyumlu pantolonuyla renkli bir görünüm benimsedi. 2023 Berlin Film Festivali'nin jüri başkanı olan Stewart'ın festivalle yakın bağları var.

Berlin Uluslararası Film Festivali, 26 Şubat Perşembe gününe kadar düzenleniyor. Resmi siteye göre, ilk olarak 1951'de Soğuk Savaş'ın başlangıcında, "özgür dünyanın vitrini" olarak düzenlendi. Bu yıl, iki yıl aradan sonra ilk kez festival yüz yüze yapıldı. Prömiyeri yapılacak filmler arasında Sean Penn ve Aaron Kaufman'ın yönettiği “Afire” ve “Superpower” belgeseli yer alıyor.

Bu gönderiyi paylaş