Serena Williams ve ABD Açık, Bill Clinton, Bella Hadid ve Francisco Lindor Tarafından Görülüyor

Serena Williams ve ABD Açık, Bill Clinton, Bella Hadid ve Francisco Lindor Tarafından Görülüyor

 

Bill Clinton, Bella Hadid ve Mets oyuncusu Francisco Lindor da dahil olmak üzere ünlüler ve Özel konuklar, Pazartesi gecesi Serena Williams'ın son ABD Açık maçında mücadelesini izlemeye gitti.

Hugh Jackman, Rebel Wilson, Katie Couric, Mike Tyson, Anna Wintour, Vera Wang, Gayle King, Lindor, Gladys Knight ve diğer ünlüler, USTA Vakfı'nın ev sahipliğini aktör Anthony Anderson'ın yaptığı ve rekor kıran bir rekor toplayan yıllık yemeğine katıldı. Maçtan önce 3 milyon dolar.

Bunun ardından ünlüler maçı izlemek için Başkanlık Locası'na gittiler ve içeriden biri şöyle dedi: "Dün gece olağandışıydı... Normun aksine, dün gece herkes tamamen tenise odaklanmıştı. Tipik olarak tenis arka planda kalıyor. bu tür ünlü olaylarında... Hiçbir şey değişmedi.

Haberlere göre, Trump'lar ve eski başkan Clinton'ın ayrı bir süitte siyaset tartıştıkları gözlemlendi. Yine de o Koz Kartları değil. Eddie ve Jules Trump emlak ortaklarıdır; Donald, geçmişte onları sonuçsuz dava etmeye bile çalıştı.

Huma Abedin, Lindsay Vonn, Dr. Ruth ve Real Deal yayıncısı Amir Korangy'nin de sosyalleştiği görüldü. En iyi stoper Lindor, stadyumdaki Benjamin Steakhouse'un bir şubesi olan Champions Bar & Grill'de yemek yerken meraklılarla çevriliydi.

Bir muhabire göre tenisi seviyor ve Citi Field'daki açılış sahasını atmış olan Citi Open'da oyuncular Tommy Paul ve Alexander Zverev ile arkadaş oldu. Bu adamlardan birkaçıyla sohbet ediyor ve büyük bir tenis hayranı.

Raporlara göre Lindor, eşi Katia Reguero ve PR devleri Ron Berkowitz ve Michael Kempner ile yemek yerken görüldü.

Hayranlar, "Pitch Perfect" yıldızı Rebel Wilson ve kız arkadaşı Ramona Agruma'nın tribünlerde öpüşürken görüntülendiği Arthur Ashe Stadyumu'nda Orange Is the New Black yıldızı Laverne Cox'u Beyoncé ile karıştırdı. Bununla birlikte, transseksüel oyuncu, yolda kimlik karmaşası durumunu ele aldı ve bunu "kariyerde öne çıkan" olarak nitelendirdi.

Bu gönderiyi paylaş