Jennifer Lawrence: Açlık Oyunları ve Oscar Arasında Tamamen Kaybettim

Jennifer Lawrence: Açlık Oyunları ve Oscar Arasında Tamamen Kaybettim

9 Ekim 2022 haberlerinde

Jennifer Lawrence, yaşadığı popülaritedeki ani yükseliş nedeniyle kariyerinin başlarında kontrolden çıktığını hissettiğini itiraf etti.

32 yaşındaki aktris bir Screen Talk sırasında "Açlık Oyunları'nın yayınlanmasıyla Oscar kazanmam arasında öyle bir lüks haline geldim ki, verdiğim her karar büyük, devasa bir grup kararıymış gibi göründüm" dedi. Variety tarafından bildirildiği üzere Cumartesi günü Londra Film Festivali'nde.

2012'de Lawrence, gişede rekor başarı elde eden Açlık Oyunları serisinde oyunculuk yaptı.

Aynı yıl, Hollywood aktrisi ilk çıkışını David O. Russell'ın yönettiği ve Bradley Cooper'ın başrol oynadığı Silver Linings Playbook'ta başrol oynadığı filmde yaptı ve ona 2013'te Akademi Ödülü'ne aday gösterildi ve sonunda bir galibiyet kazandı.

Lawrence, onlar oradayken, sonraki yılları düşündüğümde, onlar hakkında düşünemiyorum bile [çünkü] basitçe bir kontrol eksikliği olduğunu ekledi.

22 yaşında bir Akademi Ödülü kazanması hakkında yorum yapmaya devam etti ve "'Beni ne zaman vuracak?' diye düşünmeye devam ediyorum" Bunun olacağından şüpheliyim.

Ek olarak Lawrence, kendine dair algısını nasıl yeniden kazanmaya başladığını tartıştı. Variety'ye göre X-Men aktrisi, "çok uzun zamandır ilk kez" deneyimin nasıl "kişisel" göründüğünü açıkladı.

Lawrence'ın özel hayatı, son birkaç yılda birkaç önemli değişikliğe maruz kaldı. Mother'ın yıldızı yapımcı Darren Aronofsky ile yüksek profilli bir aşkın ardından! 2019'da New Yorklu galerici Cooke Maroney ile evlendi.

O zamandan beri çift, Şubat ayında doğan küçük bir çocuğun ebeveyni oldu. Ekim 2022'de Vogue ile yayınlanan bir röportajda Jennifer Lawrence, anne olmanın oyunculuk kariyeri üzerindeki etkisini tartıştı. "18 yaşımdan beri tüm filmlerimde tutarlı bir tema var" dedi. Merak ediyorum, artık büyüdüm ve bir çocuğum oldu, sonunda bunu atlatabilecek miyim?

Bu gönderiyi paylaş