Gisele Karnavala Hazırlanmak İçin Spor Sütyeni ve Taytıyla Samba Dans Ediyor

Gisele Karnavala Hazırlanmak İçin Spor Sütyeni ve Taytıyla Samba Dans Ediyor: İzle

16 Şubat 2023 haberlerinde

Gisele Bundchen, Carnival için dans hareketleri çalışırken havasını hissediyordu! Yakın zamanda Tom Brady'den ayrılan süper model, 16 Şubat Perşembe günü anavatanı Brezilya'nın yıllık festivali beklentisiyle samba performansı sergilediği bir videoyu Instagram'da paylaştı. Bomba sadece etkileyici ritmini sergilemekle kalmadı, aynı zamanda bir spor sutyeni ve tozlukla koreografi yaparken fiziğiyle de hava attı!

Klipte, Gisele hocasıyla çok eğleniyormuş gibi görünüyordu. Arka planda Maria Monte'nin “ Balenca Pema”sı çalarken, kapak kızı ve koçu profesyoneller gibi halı kestiler! “Karnaval havasına girmek! Karnavalın iklimi yok ! ” Gisele, eğlenceli videoya altyazı ekledi.

Bu arada, eski sevgilisi Tom'un futbolu bırakmasının ardından Gisele, kendisini ve Tom'un çocukları, 10 yaşındaki kızı Vivian ve 13 yaşındaki oğlu Benjamin'i geçen hafta Miami'de bir alışveriş terapisine götürürken görüldüğü için ebeveynlik görevlerine odaklanmaya devam etti. . Ancak, resmi olarak futbol sahasından uzaklaşma planlarını açıkladıktan sonra Tom'a sevgisini ve desteğini teklif etti. "Hayatınızın bu yeni bölümünde size sadece harika şeyler diliyorum", duyurunun Instagram gönderisine dua eden eller emojisi ile yazdı.

Hayranların bildiği gibi, süperstar çift Ekim ayında ayrıldığını söyledi. O sırada Tom, Instagram Hikayesinde bir açıklama paylaştı ve çiftin "dostane bir şekilde" ve "minnettarlıkla" ayrılma kararı aldığını söyledi. “Her yönden dünyamızın merkezi olmaya devam edecek güzel ve harika çocuklarla kutsanmış durumdayız. Her zaman hak ettikleri sevgi ve ilgiyi görmelerini sağlamak için ebeveynler olarak birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” Gisele, Instagram Hikayelerinde de yürek burkan bir mesaj paylaşarak, süperstar çiftin "ayrıldığını" ve şimdi iki çocuğuna "birlikte ebeveynlik yapmaya" odaklanacağını kabul etti.

Daha yakın zamanlarda Gisele, jiu-jitsu eğitmeni Joaquim Valente ile aşk dedikodularını ateşledi. Brezilyalı güzel, yakışıklı iri parça ile Kosta Rika'da antrenman yaparken, akşam yemeğinin tadını çıkarırken ve ata binerken görüldü. Bu arada Tom, ayrıldığından beri kimseyle bağlantılı değil.

Bu gönderiyi paylaş