Jen Shah Hapis Cezasından Önce Ailesine Adanmış Yeni Dövmesini Yaptırdı

Jen Shah Hapis Cezasından Önce Ailesine Adanmış Yeni Dövmesini Yaptırdı

16 Şubat 2023 haberlerinde

Jen Shah hapis cezasına başlamadan önce yeni bir dövme yaptırdı. 49 yaşındaki realite yıldızı, 15 Şubat Çarşamba günü yeni dövmesini ortaya çıkarmak için Instagram Hikayesine gitti. Salt Lake City'nin Gerçek Ev Hanımı kişiliği, SLC dövme sanatçısı tarafından yapılan, kolunda kocasının ve oğullarının isimlerinin yazılı olduğu bir parça aldı. Vili Ngata. Parçada üçü de yaş sırasına göre listelenmiştir: Sharieff Omar Sharieff basit siyah bir yazıyla.

Yeni mürekkebi, “Keiki” yazan kendi dövmesini de yaptıran küçük oğlu Omar ile birlikte gösterdi. Kısa bir videoda annesinin göbek adı olduğunu açıkladı. Klipte anne-oğul ikilisi birbirine yaptırdıktan sonra yepyeni dövmelerini sergiledi. Çift, Jen'in 17 Şubat Cuma günü federal bir tesise rapor vermesi gerekmeden birkaç gün önce dövmeyi yaptırdı.

Yeni dövme, Jen'in bir telepazarlama planı için telsiz dolandırıcılığından suçlu bulunmasının ardından 6 buçuk yıl hapis cezasına çarptırılmasından sadece bir ay sonra yapıldı. Başlangıçta Mart 2021'de tutuklanmasının ardından suçsuz olduğunu iddia etmesine rağmen, sonunda telgraf dolandırıcılığı yapmak için bir komplo suçunu kabul etti. Bir basın açıklamasına göre, hapis cezasının yanı sıra Jen'in "6.500.000 $, 30 lüks eşya ve 78 sahte lüks eşyayı kaybetmesi ve 6.645.251 $ tazminat ödemesi" istenecek.

Cezanın açıklanmasının ardından Jen'in avukatı Priya Chaudry, RHOSLC yıldızının aldığı kararlardan pişmanlık duyduğunu belirten bir açıklama yaptı. “Jen Shah, yaptığı hatalardan derinden pişmanlık duyuyor ve incittiği insanlar için derinden üzgün. Jen, adalet sistemimize güveniyor, kanunları çiğneyen herkesin cezalandırılacağını biliyor ve bu cezayı adil kabul ediyor. Jen topluma olan borcunu ödeyecek ve yeniden özgür bir kadın olduğunda hatalarından zarar gören kurbanlara borcunu ödemeye ant içiyor” dedi.

Duruşmadan bu yana, Jen'in bazı RHOSLC rol arkadaşları haberlere tepkilerini paylaştı. Cezasının ardından Jen, ceza geldikten sonra Bravo yöneticisi Andy Cohen ile yaptığı bir görüşmeyi de iptal etti . katılımım öncesinde ve sırasındaki tüm konular.”

Bu gönderiyi paylaş