Tom Brady Boşanmanın Çocuklarına Yanlış Mesaj Vereceğinden Korkuyordu

Tom Brady Boşanmanın Çocuklarına Yanlış Mesaj Vereceğinden Korkuyordu

3 Kasım 2022 haberlerinde

Tom Brady, Gisele Bündchen ile olan evliliğinin bitmesini istemese de ilişkiyi kurtarmak için gerekli çabayı göstermedi. People Magazine'de yer alan bir makaleye göre, 45 yaşındaki NFL oyuncusu, boşanma davası açıp Cuma günü kesinleştirmeden önce eşiyle arasını düzeltmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdı.

Yayın tarafından alıntılanan kaynaklara göre, 13 yıllık evliliklerinin ardından Brady'nin "çocukların boşanmış ebeveynleri olmasını istemediği" için işleri düzeltmeye çalıştığı bildirildi.

Raporlara göre, oyun kurucu, terapiye veya evlilik danışmanlığına bile gitmek için gereken her şeyi yapmaya istekliydi. Ancak 42 yaşındaki Bündchen, bir fark yaratmak için çok az, çok geç olduğunu düşündü.

Ona bir şeyleri düzeltmesi için pek çok fırsat verdiğini, ancak hiçbirinden yararlanmadığını söyleyerek devam ettiler. Ayrıca Brady tutkusunun peşinden giderken süper modelin çocuklarını tek başına büyütmek zorunda kaldığından da bahsettiler.

İçeriden birine göre, Tom ayrılık konseptini kendi başına geliştirmedi. Aynı şekilde, Tom bunu kendi başına bulmadı. Eski Secret Victoria'nın modeli ondan birçok kez çocuklarıyla daha yakın olmasını istediğinde, onun başka biriyle konuştuğunu düşündüğü için söylediklerini duymuyormuş gibi hissetti.

Dramatik savaşlarının ortasında, Eylül ayında Bündchen, Elle dergisine Brady'nin şiddet içeren mesleğiyle ilgili çekincelerini dile getirdiği bir röportaj verdi.

Model yayına, şüphesiz onunla emekli olmasını istemekle ilgili sohbetler yaptığını belirtti. Yine de herkesin kendilerine uygun bir karar vermesi gerektiğinden de bahsetti. Ona neşe getiren şeyin peşinden gitmeli.

Ancak bundan kısa bir süre sonra, Bündchen'in fikrini değiştirdiği ve sporcuya meydan okuyup bir talepte bulunmasının ardından sporcuyla olan evliliğini iptal etmekle tehdit ettiği bildirildi.

Bu gönderiyi paylaş