Presley Gerber, Lexi Wood ile Nişanlı Olduğunu İma Ediyor Gibi Görünüyor

Presley Gerber, Lexi Wood ile Nişanlı Olduğunu İma Ediyor Gibi Görünüyor

3 Kasım 2022 haberlerinde

Cindy Crawford ve Rande Gerber'in oğlu Presley Gerber, Lexi Wood isimli başka bir modele evlenme teklif ettiği izlenimini vermeye çalışıyor. Başardım çocuklar! Salı günü 23 yaşındaki Presley, genetik olarak şanslı olan ebeveynlerinin çeşitli fotoğraf ve videolarının yer aldığı bir Instagram atlıkarınca paylaştı.

Çocuklar, ben yaptım. Wood'un Gerber forması giydiğini gösteren bir video klibin üst kısmında "Beni şimdiye kadar olduğum en mutlu insan yapan kişiyi keşfettim" diyen bir ses duyulabiliyordu.

Z Kuşağı üyeleri için tipik bir tarzda, olası duyuru gizemle örtülmüştü ve Presley'in bikini giyerken Wood'un kalçasını ve diğerini sağ gözünü tutarken yakın plan görüntüsü gibi çeşitli ilgisiz fotoğraflarla serpiştirilmişti. .

Wood, sevgilisinin gönderisini Instagram Hikayesinde paylaştığında bir evlilik teklifinin gerçekleştiğine dair ek kanıtlar sağladı ve bir kilit ve anahtar, bir aşk ve bir sonsuzluk sembolünü tasvir eden emojiler ekledi.

Bunun ardından zümrüt gözlü güzel, Presley'in paylaşımına "seni sevmek" şeklinde bir yorum bıraktı ve Celine elçisi "Hayatımda yaptığım en kolay şey" diyerek yazısını bitirdi.

21 yaşındaki Kaia Gerber, ikisi arasında bir nişan gibi görünen şeyi kutlamak için bir parti verdi. Yorumlar bölümü sevinç ifadeleriyle dolu olsa da, birkaç okuyucu çiftin UZUN bir nişana gittiğini öne sürdü.

Öte yandan, bazı insanlar Presley'in soruyu sorduğuna bile ikna olmadı. Ne ne??? Birisi, başka bir kişinin tepki verdiği, hepimizin görmesi için kıçını tuttuğu bildirildi.

Çarşamba günü bir Instagram Hikayesinde Presley, Wood'dan en yakın arkadaşı ve kız arkadaşı olarak bahsetti ve son birkaç gündeki olayları çevreleyen kafa karışıklığına katkıda bulundu. Bir saat bekledikten sonra hesabını kullanarak ondan en iyi arkadaşı ve erkek arkadaşı olarak bahsetti.

Bu gönderiyi paylaş