Zooey Deschanel, Yeni Kızı Geri Getirme Olasılığını Ele Aldı

Zooey Deschanel, Yeni Kızı Geri Getirme Olasılığını Ele Aldı

22 Ekim 2022 haberlerinde

Filmler ve TV şovları dünyası şu anda nostaljik bir dönemden geçiyor çünkü hemen hemen her franchise, nostalji dolu bir eğlence için tüm eski hayranları geri getirmek ve eskiyi vermek için yeniden başlatmayı, yeniden canlandırmayı veya bir tür devam filmini düşünüyor. oyunculara en iyi işlerinden biraz daha fazla para kazanma şansı. Bu yılın en başarılı filmi, 1986 yapımı Top Gun filminin devamı niteliğindeki Top Gun: Maverick'tir ve çoğu aynı oyuncu kadrosuna sahiptir.

Güçlü bir hayran kitlesine sahip olan ve yeniden başlatma veya bir tür yeniden canlandırma için başlıca aday olan belirli bir dizi, Zooey Deschanel'in Yeni Kızı. Şov, 2011'den 2018'e kadar 7 sezon boyunca yayınlandı ve oyuncu kadrosu ile birçok harika konuk yıldızın ortaya çıkması arasındaki muhteşem kimya nedeniyle hayranlar arasında büyük bir başarı elde etti.

Şov 5 yıldan fazla bir süre önce sona erdi ancak güçlü bir hayran kitlesine sahip olmaya devam ediyor ve hatta Deschanel, şovdaki rol arkadaşları Lamorne Morris ve Hannah Simone ile birlikte "Şovumuza Hoş Geldiniz" adlı bir podcast bile yayınlıyor. Podcast, şovdan her seferinde bir bölüm geçerken, şovdaki diğer yıldızları da yorum için davet ediyor.

Deschanel kısa süre önce The AV Club ile New Girl'ü yeniden canlandırma olasılığından bahsettiği bir röportajda yer aldı. Deschanel, Jessica Day karakterini oynamayı özlediğini ve diziyi yeniden canlandırma şansının kabaca 50-50 olduğunu söyledi.

İşte tam alıntı:

"Jessica Day'i oynamayı özledim, o karakteri oynamayı çok seviyordum. Her gün sette olmak çok eğlenceliydi. Esasen, diğer oyuncularla olan dostluğu özlüyorum, herkesle çalışmayı çok seviyordum ve o kadar harika yazılar yazıyorduk ki. Cevabı bilmiyorum, burada %50 ve orada %50 gibi geliyor, bu yüzden pek emin değilim."

New Girl'ün, Jessica Day'i beklenmedik bir şekilde hayatına giren arkadaşlarıyla farklı senaryolardan geçerken günlük hayatında takip eden oldukça basit bir olay örgüsü var. Yeniden bir araya gelme söz konusu olduğunda, bu çok fazla çaba gerektirmez.

Bu gönderiyi paylaş