Millie Bobby Brown, Muhtemel Enola Holmes 3'te Üstesinden Gelilmesi Gereken Daha Fazla Zorluk Olacağını Umuyor

Millie Bobby Brown, Muhtemel Enola Holmes 3'te Üstesinden Gelilmesi Gereken Daha Fazla Zorluk Olacağını Umuyor

2 Kasım 2022 haberlerinde

Millie Bobby Brown, Enola Holmes'un Netflix uyarlamasında en küçük kardeşi oynadı. Ancak, ikinci Enola Holmes vizyona girmeden önce bile Millie Bobby Brown, üçüncü filmde Enola için daha fazla zorluk çıkarmayı umuyor.

Enola Holmes 2'nin 4 Kasım'da çıkması planlanıyor. Filmde ayrıca Helena Bonham Carter, Adeel Akhtar, Henry Cavill ve Susan Wokoma da yer alıyor. İlk Enola Holmes filmi 2020'de çıktı ve şimdi 2022'de Enola Holmes 2 olarak yeniden vizyona girecek. Annesinin ortadan kaybolmasını ve başka bir karakteri öldürmeye teşebbüsü çözme yolculuğunun ardından Enola, şimdi harika bir dedektif olmaya odaklanıyor. Henry Cavill'in Sherlock Holmes'uyla güçlerini birleştiren film, Enola'nın müttefiklerini bulmaya çalışırken aynı anda olabileceği en iyi dedektif olduğunu göstermeyi vaat ediyor.

Millie, yeni filmlerin kişisel düzeyde zorluklarını beraberinde getirmesini umuyor. Karakterinin hikayesinde çok daha fazlası olduğunu bildiğini ve gün ışığına çıkarmak için sabırsızlandığını söyledi. “Evet, kesinlikle. Başka birinin parçası olmayı çok isterim. Daha fazla davaya bakmasını, baskı altına alınmasını, çılgın durumlara düşürülmesini ve kendini yeniden savunmasız hissetmesini çok isterim. Onu iş başında görmeyi kesinlikle seviyorum.

Enola Holmes, Netflix'te yer alıyor ve çok uzun süredir büyük beğeni topluyor. Sadece hayranlar filme takıntılı değil, eleştirmenler de filmin popüler Nancy Springer roman serisinin bir uyarlaması olarak ekrana getirilmesindeki güzelliği kabul ediyor. Enola Holmes 2 bile şu ana kadar çok iyi eleştiriler alıyor, bu da filmler bu kadar büyük bir başarı elde ederse Netflix'in uyarlamalara devam edebileceği anlamına geliyor.

İzleyiciler, Enola Holmes için bundan sonra ne olacağını görmek için inanılmaz derecede heyecanlı. Filmlerin izlenme oranlarının inanılmaz derecede yüksek olması hayranların sabırsızlıkla yeni filmlerin vizyona girmesini beklemesine neden oldu.

Bu gönderiyi paylaş