Aralarında Gerçekten İşler Gitmeden Önce, Lauren Graham Peter Krause'a Herhangi Bir Ciddi Soru Sormaya Zahmet Etmedi

Aralarında Gerçekten İşler Gitmeden Önce, Lauren Graham Peter Krause'a Herhangi Bir Ciddi Soru Sormaya Zahmet Etmedi

3 Kasım 2022 haberlerinde

Lauren Graham'a göre, kendisi ve uzun süreli sevgilisi Peter Krause arasındaki temel farklar, ilişkilerinin sona ermesine yol açtı.

Gilmore Girls aktrisi ve Krause'nin Parenthood'daki rol arkadaşı, birbirlerini 11 yıldır tanıdıktan sonra birbirlerini tanımadıklarını ve tanıdıklarına inandıklarını kabul ettiler. Ancak çift, ikisi de Ebeveynlik'te çalışırken 2010 yılında çıkmaya başladı.

Graham, İnsanlara birbirini bu kadar uzun süredir tanımanın bazı faydalarının ilişkide mevcut olduğuna inandığını söyledi. Ve dezavantajlarından biri, o sırada ikimiz de 40'lı yaşlarımızda olmamıza rağmen, 40'lı yaşlarındaki insanların sorması gereken soruların hiçbirini sormadan neredeyse ilişkiye girdik.

55 yaşındaki kişi, "Birlikte o kadar harika zaman geçirdik ki, değerlerin neler ve ne hayal ediyorsun?" gibi bazı temel şeyleri sormadım diyerek devam etti. Ve yetişkinler için daha uygun olan şeyler. Sonra daha fazla gecikmeden bize yetiştiler.

90'larda Krause ile tanışan ve ilişkisine başlayan aktris, 2017'de Good Housekeeping ile yaptığı bir röportajda, çiftin ilk sohbetlerinin herhangi bir anlaşmazlıktan çok ortak ilgi alanlarına odaklandığını söyledi.

Birbirimizi susturamadık. Yapımcı, medyaya hayatlarının karmaşık olmadığı, kendileri hakkında değil, dünya, kitaplar ve aile hakkında güvence verdi.

Geçen yıl Haziran ayında ayrıldıklarını duyurdular ve Graham, 50'li yaşlarında bekar bir kadın olmanın onu yalnızca güçlendirdiğini iddia ediyor.

Oyuncu düşüncelerini medya kuruluşuyla paylaşarak, "Dayanıklı olduğumu biliyordum çünkü hep öyleydim." Sızlanmaz ve eylemlerinizin sonuçlarını kabul etmezsiniz. Ben hep böyle yetiştirildim.

Bu gönderiyi paylaş