Serena Williams, Olympia'yı Tenis Turnuvalarına Asla Almamasının Nedenlerini Tartışıyor

Serena Williams, Olympia'yı Tenis Turnuvalarına Asla Almamasının Nedenlerini Tartışıyor

28 Eyl 2022 haberlerinde

Yakın zamanda emekli olan 40 yaşındaki tenis yıldızı The Drew Barrymore Show'un Çarşamba günkü bölümünde, yakın zamana kadar kızı Olympia'yı neden hiçbir maçına getirmediğini anlatıyor.

Olympia'yı maçlara götürürseniz "öldürme içgüdünüzü" kaybetmekten korktuğunuza inanmak ister misiniz? Olympia'nın eşi Alexis Ohanian ile ortak ebeveyni olan Williams, Barrymore tarafından sorulur.

Nedense, onu içerken görürsem dikkatimin dağılacağından korktum. Bunu yapıyorlar mı? William bir hissedardır. Bir maça yetersiz göründüğünde, "Aman Tanrım, güneş kremi sürüyor mu?" Bu tamamen delilik.

Baskı altındayken, "Bir dakika, aman Tanrım, servis atmam gerekiyor" derdim. Sonra kıkırdayarak bunun mantıksız olduğunu ekliyor. Bu yaza kadar onu maçlara götürmeye başlamamıştım.

Olympia, yarışacağı son ABD Açık'ta annesine tezahürat yapmak için oradaydı. Yarışmadan sonra Williams, 27 yıllık tenis kariyerinin sona erdiğini açıklayarak manşetlere taşındı.

Barrymore, Olympia'nın tenis tarihinde en çok izlenen ana katıldığından bahseder ve ardından Williams'a çocuğunun varlığının sinirlerini yatıştırmasına yardımcı olup olmadığını sorar. Williams bunu kategorik olarak onaylıyor. "Git anne, seninle gurur duyuyorum" dedi, ben de "Ne?"

Sonra, ben Cincinnati'de mağlup olduktan sonra, geri döndü ve "Sorun değil anne; sadece içinden geleni yapmalısın" dedi, ağlayacak gibi oldum. Temel olarak, "Ne istersen onu yap" idi. Sesini dinle ve ona göre hareket et. Şimdiye kadarki en sevimli şey olduğunu düşünüyor.

2 Eylül'de Arthur Ashe Stadyumu'nda Williams, büyük kariyerinin son maçını muhtemelen kaybetti. 23 kez Grand Slam galibi, üç setlik zorlu bir savaşın ardından Avustralyalı Ajla Tomljanovi'ye yenildi.

Bu gönderiyi paylaş