George Clooney, motosikletiyle trafik kazası geçirdi!

George Clooney, motosikletiyle trafik kazası geçirdi!

Dünyaca ünlü Hollywood oyuncusu George Clooney, tatil için gittiği İtalya'da motosiklet sürerken otomobile çarptı.

10.7.2018 gelen haberlere göre

George Timothy Clooney

 (6 Mayıs 1961 doğumlu) Amerikalı aktör ve yapımcı. Biri Syriana'da (2006), diğeri ise Argo'da (2012) birlikte çalışmak için üç Altın Küre Ödülü ve iki Akademi Ödülü'nü aldı. 2018 yılında AFI Yaşam Boyu Başarı Ödülü'nü aldı.

Clooney 1978'de televizyonda ilk kez sahneye çıktı ve daha sonra 1994'ten 1999'a kadar iki Primetime Emmy Ödülü adaylığı aldığı 1994'te 1999'da tıbbi drama ER'de Dr. Doug Ross rolüyle geniş bir tanınma kazandı. ER'de çalışırken, filmlerde çeşitli başroller çekmeye başladı. From Dusk to Dawn (1996),ve Suç Komedi Out of Sight'ta (1998) ilk rolünü aldı. uzun süredir işbirlikçi olacak olan yönetmen Steven Soderbergh ile çalıştı. 1999'da Körfez Savaşı sırasında tanınan bir savaş hiciv olan Three Kings'te başrolü üstlendi.

KAZAYI HAFİF YARALI ATLATMIŞ

John Paul Hastanesine kaldırılan ünlü oyuncunun dizinde ve kolunda çürükler oluştuğu ancak durumunun ciddi olmadığı bildirildi.

EŞİ İLE BİRLİKTE HASTANEDEN AYRILDI

Eşi Amal Clooney hastaneye geldikten sonra yıldız oyuncu ambulansla taburcu edildi.

Amal Clooney

(3 Şubat 1978 doğumlu) Doughty Street Chambers’ta uluslararası hukuk ve insan hakları konusunda uzmanlaşmış bir Lübnanlı İngiliz avukat. Müşterileri, iade edilme ile mücadelesinde WikiLeaks'in kurucusu Julian Assange, Ukrayna eski başbakanı Yulia Timoşenko, Mısır-Kanadalı gazeteci Mohamed Fahmy; ve Nobel Ödülü Nadia Murad.

Bu gönderiyi paylaş