Selena Gomez, İnsanların Hailey Bieber ile Fotoğrafına Neden Bu Kadar Sert Tepkiler Verdiğini Anlayamıyor

Selena Gomez, İnsanların Hailey Bieber ile Fotoğrafına Neden Bu Kadar Sert Tepkiler Verdiğini Anlayamıyor

3 Kasım 2022 haberlerinde

Selena Gomez hem Y kuşağının hem de Z kuşağının sevgilisi oldu. Sevimli pop yıldızı hayatında önemli ölçüde büyüyor ve hayranları onun en iyi hayatını yaşadığını görmekten daha mutlu olamazlar. Selena Gomez ve Hailey Bieber'ın Justin Bieber yüzünden husumet içinde olduğu varsayılmıştı, ancak son zamanlarda ikisinin birlikte poz verdiği bir görüntü bazı soruları gündeme getirdi.

Fotoğraf, ikisinin birlikte poz vermesiydi ve yeterince zararsız görünüyordu. Ancak hayranlar, ikisi arasındaki barışı temsil ettiği için fotoğrafın arkasındaki sembolizmi biliyor. Açıklamanın kendisi, internette orman yangını gibi yayılmasına yetecek kadar güçlüydü.

Selena Gomez ve Justin Bieber, Hailey Bieber ile evlenmeden önce dört yıl boyunca çıktıkları için kan davası olduğu varsayıldı. İkisinin başından beri aralarında bazı ayrılıklar olan sert bir ilişkisi vardı. Hailey ve Bieber, özellikle Selena ile bittiği onaylandıktan sonra çok daha fazla takılmaya başladılar.

Ancak, Selena ve Justin arasındaki alev ancak nihayet 2018'de söndü. İkisi yeniden çalıştırmaya çalıştılar ama başaramadılar. Ancak, son ayrılıklarından sadece bir veya iki ay sonra, Justin ve Hailey ilişkilerine yeniden başladılar ve o zamandan beri birlikteler.

Birçok kişi Selena ve Justin'e birlikte hayran olduğu için internet tamamen Hailey'nin aleyhine döndü. Bieber'lar, Selena hayranları ona tamamen sadık olduğu için bir çift olarak da çok fazla nefretle karşı karşıya kaldı. Ancak Justin, kendisinin ve karısının aldığı nefretten hiç hoşlanmamış gibi görünüyordu ve ondan çok şey çaldığı için enerjisini vermekten bile hoşlanmadığını belirtti.

Ancak ikilinin yeni ortaya çıkan tabloları ile artık birbirleriyle barışık ve geçmişi bir kenara bırakacak kadar olgunlaşmış görünüyorlar. Selena, hayranları Hailey'e kötü davrandığında birçok kez Hailey'i savunmasıyla biliniyor. Hailey bile ikisinin arasında herhangi bir düşmanlık olmadığını belirtiyor. Ve bu yeni resim bunu kanıtlıyor.

Bu gönderiyi paylaş