50 Cent'in Kanye West ve Son Antikaları İçin Bazı Sert Sözleri Var

50 Cent'in Kanye West ve Son Antikaları İçin Bazı Sert Sözleri Var

31 Ekim 2022 haberlerinde

On yıldan fazla bir süre önce 2007'de, inanılmaz derecede yetenekli 2 sanatçı, 50 Cent ve Kanye West, zamanlarının en alakalı sanatçısı olma hakkı için albüm satışlarının cephesinde savaştı ve ikisi de gerçekten kaybetmedi; her iki sanatçı da müzik endüstrisinde tanınan isimler haline geldi.

Şimdi, yıllar sonra, 50 Cent'in yakın zamanda adını resmi olarak Ye olarak değiştiren Kanye West'e bazı tavsiyeleri var.

Kanye, ilk günden beri tartışmalı bir figür oldu, ancak rapçi, yapımcı ve moda kralı, yaptığı bazı çok duyarsız anti-Semitik yorumlar nedeniyle son zamanlarda medyadan ve halktan çok fazla ateş altında. Yakın zamanda eski eşi Kim Kardashian'dan boşanan sanatçı, Addidas ve Balenciagas gibi birçok büyük markayla olan iş ortaklıklarından ayrıldı.

Kanye'nin Adolf Hitler'e hayran olduğunu itiraf ettiği sözü yayılmaya başladığından Ye için işler daha da kötüye gidiyor. İddia, CNN tarafından yayınlanan ve "birkaç kişinin" Kanye'nin bu yorumu yaptığını iddia ettiği bir haber sırasında yapıldı.

Tüm bu haberlere yanıt olarak, 50 Cent kısa süre önce Instagram'a gitti ve o zamandan beri silinmiş bir gönderide, "İnsanlar bu saçmalıktan gerçekten zarar görüyor. Söylediklerinden değil, yaptıklarından dolayı bu durumda olan insanlar gördüm. Şimdi çeneni kapama sanatında ustalaşmalısın! Hayır# herkesi seksi yapacaksın. Sakin ol!”

50 Cent, gönderiden sadece birkaç saat önce, o zamandan beri silinen bir ekran görüntüsü paylaştı. Donda Okulu, Houston'da.

50 bir okul inşa etme fikrine açık görünüyordu ama önce Ye'nin sakinleşmesi ve kafasını boşaltması gerektiği konusunda kararlıydı.

50 Cent'in dikkatini çekmeyi başaran her konuda Instagram'da sansürsüz görüş bildirmesiyle biliniyor ve Kanye herkesin dikkatini çekmeyi misyon edinmiş görünüyor.

Bu gönderiyi paylaş