Beyonce, Nadir Halka Açık Randevu Gecesinde JAY-Z ile Elele tutuşurken Mini Etekle Sallanıyor

Beyonce, Nadir Halka Açık Randevu Gecesinde JAY-Z ile Elele tutuşurken Mini Etekle Sallanıyor

28 Kasım 2022 haberlerinde

Baldi'de kocası JAY-Z ile yemek yerken yaptığı tam olarak buydu. sweatshirt ve topuklu çok kısa lacivert pileli mini etek.

Bey'in pilili eteği son derece kısaydı ve onu bol mavi Whitney Museum of American Art bisiklet yaka sweatshirt ile şekillendirdi. Şarkıcı, görünümünü bir çift siyah askılı Femme La Luce Minimale Vegan Python Wrap Sandalet ve bir Louis Vuitton Speedy Bandouliere 20 çanta ile tamamladı. Cazibesine gelince, ön kısımları yanlara doğru kıvrılmış, uzun, açık kahverengi vurgulu saçlarını hacimli bukleler halinde aşağıya indirmişti.

Bu sırada Jay, üzerine siyah bir bisiklet yaka sweatshirt ve üzerinde uzun siyah bir tavuskuşu ceketi olan bir çift siyah eşofman altı giydi. Görünümünü siyah bir bere ve bir çift bembeyaz spor ayakkabıyla birleştirdi. Restorana ayrıca, hepsi ayrı ayrı yemek yiyen Kanye West ve Ray J de katıldı.

Muhabbet kuşları son zamanlarda randevu gecelerini seviyorlar ve daha geçen hafta New York'ta akşam yemeği için dışarı çıktılar ve daha rahat bir görünüm kazandılar. Gezi için Bey, bol siyah bir kapüşonlu, kedi gözü güneş gözlüğü ve bir çift siyah rugan sivri burunlu pompa ile bir çift kırpılmış siyah kloş pantolon salladı. Jay, siyah bisiklet yaka sweatshirt, Puma bere, yüksek beyaz çoraplar ve beyaz spor ayakkabılarla bir çift büzgülü siyah joggers giymişti.

Beyonce son zamanlarda kıyafetleriyle göz dolduruyor ve bu görünümün yanı sıra, kısa süre önce WACO Theatre Center'ın 5. Yıllık Giyilebilir Sanat Galasına katıldı ve beyaz pullu yıldız desenli yakalı ve eski Hollywood straplez Gucci daracık siyah elbisesiyle muhteşem görünüyordu. bukleler

 

Bey'in straplez siyah-beyaz elbisesi çok formdaydı ve göğsünde büyük gümüş yıldızlar olan beyaz pullu kaplarla dalgalı, straplez bir yakası vardı. Elbisenin korsajı, ince beline oturan bir korseydi, saten eteğin geri kalanı ise kalçalarını ve bacaklarını sarıyordu. Elbiseyi, kenarları fırfırlı pembe saten eldivenler, büyük sarkan elmas Lorraine Schwartz küpeler, siyah kedi gözü güneş gözlüğü ve siyah Dolce & Gabbana debriyaj ile tasarladı.

 

Bu gönderiyi paylaş