Suri Cruise, 16, Rocks Flared Jeans ve NYC'de Anne Katie Holmes ve Baba Tom Cruise'a Benziyor: Fotoğraflar

Suri Cruise, 16, Rocks Flared Jeans ve NYC'de Anne Katie Holmes ve Baba Tom Cruise'a Benziyor: Fotoğraflar

28 Kasım 2022 haberlerinde

16 yaşındaki Suri Cruise, Pazartesi günü New York'ta şık, temiz kesim kot pantolon ve rahat bir paltoyla dışarı çıkarken her iki ebeveyninin de tüküren görüntüsüydü! 28 Kasım'da çekilen fotoğraflarda, 43 yaşındaki Katie Holmes ve 60 yaşındaki Tom Cruise'un kızı, öğleden sonra alışveriş gezisi sırasında bir mağazanın önünde yürürken kloş kot pantolon, kesik tasarımlı bir gömlek ve zeytin yeşili kirpi bir ceket giymişti. Ünlü genç, yüzünün etrafında şekillendirilmiş düz ve uzun esmer saçları ile Dawson's Creek yıldızı annesine çarpıcı bir benzerlik taşıyordu. Pembe ekose bir fularla aksesuarladı ve görünümünü ten rengi spor ayakkabılarla tamamladı. Suri ayrıca bir Hedef çantası taşıyordu ve onun dikkatli ama ciddi ifadesi de Tom Cruise havası veriyordu.

Gündelik rahat topluluk, aynı zamanda ailesinin tarzına da neredeyse bir gerileme saygısıydı. Katie'nin kendine ait şık, kloş kot pantolonları giymesiyle tanınıyor, bu yüzden Suri'nin moda anlayışını nereden aldığı açık. Aşağıda görebileceğiniz karşılaştırılabilir bir görünümde, Sigara İçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz yıldızı, Eylül ayındaki benzer bir SoHo gezisinde kızının basit bir beyaz tişört, kahverengi ceket, kot geniş paçalı pantolon ve siyah daireler içindeki ayna görüntüsüydü.

Suri'nin Top Gun: Maverick yıldızı babasının aynı zamanda bir kot pantolonu da kimseyi ilgilendirmez şekilde sallayabilmesi şaşırtıcı olmamalı. Aşağıda görüldüğü gibi, 2005 yılının Temmuz ayında, War of The Worlds'ün Los Angeles prömiyeri için sade bir siyah tişört ve temel kahverengi ayakkabılarla rahat kesim kotunu sallayarak ultra rahat gitti. Bir kez daha, kızına olan güçlü benzerliği milyon dolarlık gülümsemesinde kendini gösteriyor.

Katie'nin kızına çok benzeyen genç görünümü mantıklı - geçmişte onunla birlikte "büyüdüğünü" söylemişti. Touched With Fire aktris, 27 gibi nispeten genç yaşta Suri'ye sahip oldu. Aralık 2019 sayısı için Elle UK'ye "Yirmili yaşlarımda anne olduğum için mutluydum" dedi. “Yaşlarımızın uyması güzel… bunu nasıl ifade edebilirim? Çocuğumun olduğu her yaş ve benim o zamanki yaşım iyi bir eşleşme oldu. Bir nevi birlikte büyüdük.”

Bu gönderiyi paylaş