Elon Musk'ın Tesla'yı 44 Milyar Dolara Satın Almasıyla Amber Heard'ın Twitter Hesabı Kayboldu

Elon Musk'ın Tesla'yı 44 Milyar Dolara Satın Almasıyla Amber Heard'ın Twitter Hesabı Kayboldu

4 Kasım 2022 haberlerinde

En önde gelen ünlüler bile, Elon Musk'ın önemli değişiklikler geçirmeye devam eden milyarlarca dolarlık Twitter'ı devralmasına hazırlıksız yakalandı.

Perşembe günü itibariyle, @realAmberHeard Twitter kullanıcı adı bulunamadı, bu da Amber Heard'ın hesabının , eski erkek arkadaşının platformu 44 milyar dolara satın almasından sadece birkaç gün sonra silindiğini gösteriyor.

Sosyal medyayı takip eden bazı kişiler, eski kocası Johnny Depp ile mahkeme salonundaki ünlü kavgasının ardından gelen hiç bitmeyen tepkiden dolayı tatil yapmak istemiş olabileceğini düşünüyor. Buna karşılık, diğerleri bunun Musk ile bir ilgisi olup olmadığını sorguluyor.

İkili 2016'da çıkmaya başladı, ilişkilerini halka açıklamadan önce bir yıl daha gizli tuttu ve ertesi yıl (2018) ayrıldı.

Heard ve Musk'ın yolları ilk kez 2013 yılında Heard'ün rol aldığı ve Musk'ın bir kamera hücresi rolü oynadığı Machete Kills setinde kesişmişti. Musk ve Heard o sırada başka insanlarla evliydi: Musk, o zamanki eşi Talulah Riley ile ve Heard, o zamanki kocası Johnny Depp ile.

Musk, Heard'ı romantik bir şekilde takip etmeye 2016 yılında başladı, ancak yeni keşfedilen aşk, dramadan da payını aldı. 2017'de, Musk'ın dostane olduğunu söylediği ilk ayrılıklarını yaşadılar, yeniden bağlandılar ve ikinci ayrılıklarını sonsuza dek yaşadılar.

Ancak ayrılmalarına rağmen Musk, Heard'ın hayatının ve konuşmalarının bir parçası olmaya devam etti . Karayip Korsanları yıldızı, Heard ve Depp arasındaki patlayıcı iftira davası sırasında eski eşinin boşanmadan önce kendisini Elon Musk ile aldattığını iddia etti.

Tesla'nın CEO'su Elon Musk iddiaları reddetse de, zirvedeyken her iki tarafın da benzersiz olabileceğini belirterek duruşmaya ağırlık verdi.

Ancak şimdi Heard'ın Twitter hesabı açıklanamaz bir şekilde ortadan kaybolduğuna göre, bazıları, bağlantının bozulmasına neyin neden olduğu bilinmese de, görünüşte dostane olan ilişkinin kötüye gitmiş olabileceği konusunda spekülasyon yapıyor. Aquaman oyuncusu ve Musk'ın temsilcileri, The Post'un bilgi taleplerine henüz yanıt vermedi.

Bu gönderiyi paylaş