Elon Musk'ın Tesla'yı 44 Milyar Dolarlık Satın Almasıyla Amber Heard'ın Twitter Hesabı Kayboldu

Elon Musk'ın Tesla'yı 44 Milyar Dolarlık Satın Almasıyla Amber Heard'ın Twitter Hesabı Kayboldu

4 Kasım 2022 haberlerinde

Elon Musk'ın önemli değişiklikler geçirmeye devam eden milyarlarca dolarlık Twitter'ı devralması, en ünlü ünlüleri bile hazırlıksız yakaladı.

Perşembe günü itibariyle, @realAmberHeard Twitter hesabı bulunamadı, bu da Amber Heard'ın hesabının eski erkek arkadaşının platformu 44 milyar dolarlık satın almasından sadece birkaç kısa gün sonra silindiğini gösteriyor.

Sosyal medyayı takip eden bazı kişiler, eski kocası Johnny Depp ile mahkeme salonundaki ünlü kavgasının ardından gelen bitmek bilmeyen tepkiden bir tatil isteyebileceğini düşünüyor. Aksine, diğerleri bunun Musk ile bir ilgisi olup olmadığını sorguluyor.

İkili 2016'da çıkmaya başladı, ilişkilerini bir yıl daha gizli tuttu ve açıklanmadan önce ertesi yıl (2018) ayrıldı.

Heard ve Musk'ın yolları ilk kez 2013'te Heard'ın başrolde olduğu ve Musk'ın bir kamera hücresi rolü üstlendiği Machete Kills setinde kesişmişti. Musk ve Heard o zamanlar başka insanlarla evliydi: Musk, o zamanki karısı Talulah Riley ile ve Heard, o zamanki kocası Johnny Depp ile.

2016'da Musk, Heard'i romantik bir şekilde takip etmeye başladı, ancak yeni keşfedilen aşk, drama payı olmadan değildi. 2017'de Musk'ın dostane olduğunu söylediği ilk ayrılıklarını yaşadılar, yeniden bağlandılar ve ikinci ayrılıklarını sonsuza dek yaşadılar.

Ancak, dağılmalarına rağmen Musk, Heard'in hayatının ve konuşmalarının bir parçası olmaya devam etti. Heard ve Depp arasındaki patlayıcı hakaret davası sırasında, Karayip Korsanları yıldızı, eski karısının boşanmadan önce kendisini Elon Musk ile aldattığını iddia etti.

Tesla'nın CEO'su Elon Musk, iddiaları reddetmesine rağmen, her iki tarafın da zirvede performans gösterirken benzersiz olabileceğini belirterek yargılamaya ağırlık verdi.

Ancak Heard'ın Twitter hesabı açıklanamaz bir şekilde ortadan kaybolduğu için, bazıları, bağlantının bozulmasına neyin neden olduğu bilinmese de, görünüşte dostane olan ilişkinin kötüye dönmüş olabileceğini düşünüyor. Aquaman oyuncusu ve Musk'ın temsilcileri, The Post'un bilgi taleplerine henüz yanıt vermedi.

Bu gönderiyi paylaş