Saturday Night Live'ın Gelecek Bölümleri Megan Thee Stallion ve Miles Teller Tarafından Sunulacak

Saturday Night Live'ın Gelecek Bölümleri Megan Thee Stallion ve Miles Teller Tarafından Sunulacak

21 Eylül 2022 haberlerinde

Ağın Salı günü yaptığı açıklamaya göre, uzun süredir devam eden NBC eskiz şovu 1 Ekim'de ev sahibi Miles Teller ile geri dönecek. Bildiğimiz kadarıyla bu, Teller'ın ilk kez gösteriye ev sahipliği yapması. Top Gun'ın 47. sezon prömiyeri Kendrick Lamar'ı müzikal konuk olarak içerecek ve Top Gun: Maverick yıldızına üçüncü kez katılacak.

8 Ekim'de Brendan Gleeson sunuculuk yapacak ve Willow sahne alacak. Öte yandan Megan Thee Stallion, 15 Ekim'deki bölümde iki rol oynayacak: sunucu ve müzikal konuk.

SNL'de büyük bir değişiklik olduğu bir dönemde, 48. sezon için ev sahiplerinin duyurusu hoş geldiniz haberi olarak geliyor. Kate McKinnon, Pete Davidson, Aidy Bryant, Kyle Mooney ve Pete Davidson, 47. sezon finalinin ardından diziden ayrıldı.

Melissa Villasenor ve Alex Moffat'ın yanı sıra öne çıkan oyuncu Aristotle Athari'nin ayrılışları PEOPLE tarafından 1 Eylül'de açıklandı. Chris Redd, Salı günkü ev sahipliği duyurusundan saatler önce, bu hafta beş sezonun ardından SNL'den emekli olduğunu duyurdu.

SNL'de performans gösterme fırsatı ömür boyu bir kez oldu. Şimdi 37 yaşında olan Redd, yaptığı açıklamada, "Beş yıl önce 30 Rock'a ilk adım attığımda, bunun ilerleme için harika bir fırsat olduğunu biliyordum" dedi. Lorne Michaels ve SNL ekibinin geri kalanı sayesinde ailem haline gelen arkadaşlar edindim ve asla unutamayacağım şeyler yaşadım. Hepiniz inanılmazsınız ve yaptığınız her şeyi gerçekten takdir ediyorum.

Michaels, 2022 Emmy Ödülleri'nde sahne arkasında medyaya, yeni oyuncuların akını, olay örgüsü bükülmeleri ve yeni neslin izleyicileri nedeniyle programın "ilginç bir aşamada" olduğunu söyledi.

NBC, Marcello Hernandez, Molly Kearney, Michael Longfellow ve Devon Walker'ın önümüzdeki 48. sezon için SNL'de dört yeni oyuncu olacağını duyurdu.

Bu gönderiyi paylaş