Margot Robbie, Los Angeles'ta "Barbie" Setini Büyük Bir Kalabalık Kalabalığın Etrafında Çevrildiğinde Dehşete Düştüğünü Belirtti

Margot Robbie, Los Angeles'ta "Barbie" Setini Büyük Bir Kalabalık Kalabalığın Etrafında Çevrildiğinde Dehşete Düştüğünü Belirtti

21 Eylül 2022 haberlerinde

Bu yıl, 32 yaşındaki Amsterdamlı aktris ve Ryan Gosling'in parlak renkli kostümleriyle birlikte görüntüleri, Los Angeles bölgesinde ve çevresinde çekim yaparken tüm dikkatleri üzerine çekti. Sonuç olarak, fotoğraflar hemen hemen her gün internette hızla yayıldı. Robbie, The Tonight Show'un sunucusu Jimmy Fallon'a, bu hafta gösteride göründükleri sırada prodüksiyonun perde arkasında çekilen paparazzi görüntüleri hakkında gerçekten nasıl hissettiğini anlattı.

Bu arada, bu konuda ne kadar utandığımızı anlatamam, dedi Fallon, floresan giysiler ve paten giymiş görüntülerinden birini getirirken. Gülüp eğleniyormuşuz gibi görünse de gerçek şu ki yavaş yavaş içten içe yıkılıyoruz. Ölme. Kendi kendime düşündüm, Bu hayatım boyunca başıma gelen en utanç verici şey.

Robbie, internette gördüğü ilginin kendisini şaşırttığını ve bunu beklemediğini söyledi. Demek istediğim, Los Angeles bölgesinde bazı dış sahneler çekeceğimizin farkındaydım. Dış işleri yapmaya başladığınızda, dövüleceğinizi bilmeliydim .

Çünkü biliyorsunuz o kıyafetler kalabalıktan biraz uzaklaşmamıza neden oluyor, mutlaka not alacak küçük bir insan kalabalığı olacaktır. Bu nedenle, biraz ilgi göreceğini biliyordum ve bazı fotoğrafların dağıtılma ihtimali oldukça yüksekti, ancak bu kadar ilgi göreceklerini tahmin etmemiştim. Çılgıncaydı. Her zaman gözlemleyen yüzlerce insan varmış gibi görünüyordu.

Bu gönderiyi paylaş