Leonardo DiCaprio, Manken Gigi Hadid ile Çıktığı Söylentilerinin Ardından Kasabada Bir Gecenin Keyfini Çıkardı

Leonardo DiCaprio, Manken Gigi Hadid ile Çıktığı Söylentilerinin Ardından Kasabada Bir Gecenin Keyfini Çıkardı

20 Eylül 2022 haberlerinde

"Titanik"in yıldızı, bir Pazar günü geç saatlerde New York'a doğru yol alırken geniş çapta tanındı. 47 yaşındaki DiCaprio, şık bir takım elbiseyle gecesine Noho'nun sıcak noktası Acme'de başladı. Aktör, mavi bir ceket, beyaz spor ayakkabılar, bir Yankees şapkası ve altın bir zincirle görüldü.

"Amsterdam" galasından sonra, yakınlardaki sadece ultra özel bir kulüp olan Zero Bond'da partiye gitti. DiCaprio'nun kısa süre önce Camila Morrone'dan ayrılmasının ardından 27 yaşındaki Hadid'e daha da yakınlaştığına dair spekülasyonlar var.

Bu ay, Sayfa Altı ilk olarak DiCaprio ve Hadid'in New York Moda Haftası onuruna Richie Akiva ve Darren Dzienciol'un ev sahipliğinde Soho'da bir partiye katıldığını açıkladı. Bir casus bize Leo ve erkek arkadaşlarının Gigi ve onun model arkadaşlarıyla bir masada oturduklarını bildirdi.

A listesindeki partide kucaklaşırken görüldüler, bu yüzden çift için işler açıkça iyi gidiyor. Aynı kaynaklara göre DiCaprio ve Hadid şu sıralar yeni tanışıyor ve işleri yavaştan alıyorlar.

Oyuncuya yakın bir kaynağa göre Leonardo DiCaprio, sık sık romantik partner değiştiren biri değil. Adam seri bir ilişki değil. Tedbirli ilerliyorlar.

Hayranlar, DiCaprio'nun genç kadınlarla çıkma konusundaki iyi belgelenmiş tutkusu nedeniyle Hadid ile olan ilişkisine şaşırıyor. Sosyal medya kullanıcıları, modelin 25 yaşına girmesinden tam bir ay önce Morrone ile ayrıldığını öğrendikten sonra geçen ay onunla alay etti.

Leonardo DiCaprio ile 2017 yılında henüz 20 yaşındayken çıkmaya başlamasına rağmen, daha önce çiftin 23 yıllık yaş farkını savundu.

Hollywood'da ve tarih boyunca birçok ünlü çiftin aralarında önemli yaş farkları olmuştur. 2019'da Los Angeles Times'a, "Bence herkes istediği kişiyle çıkabilmeli" diyerek görüşünü dile getirdi.

Bu gönderiyi paylaş