Sophie Turner ve Joe Jonas'ın Kırmızı Halı İlk Çıkışı Çarpıcı Dolaplarını Gösterdi

Sophie Turner ve Joe Jonas'ın Kırmızı Halı İlk Çıkışı Çarpıcı Dolaplarını Gösterdi

14 Eylül 2022 haberlerinde

Game of Thrones'un oyuncusu ve kocası Joe Jonas, 12 Eylül'de Toronto Uluslararası Film Festivali'nde "Devotion"ın galasını gördü. Bu yaz ikinci çocuklarını karşıladıktan sonra, o zamandan beri ilk kırmızı halı görünümü oldu. .

26 yaşındaki Turner, gece gezintisi için orta kısmı olan çok renkli tüylü pullu bir elbise giydi. 33 yaşındaki Jonas, sadece şık siyah kadife bir ceket ve gömleksiz tozluk giydi. İkisi de Louis Vuitton'da dokuzlara uygun giyinmişler.

PEOPLE'a, Temmuz ayında, her iki yıldızın temsilcilerinden ikinci çocuklarına sahip olduklarına dair özel bir onay verildi.

Joe ve Sophie o sırada yaptıkları açıklamada, bir kızı dünyaya kabul etmekten çok mutlu olduklarını söylediler. Ayrıca çiftin 2 yaşındaki kızı Willa, onlara anne ve baba diyor.

Mayıs 2019'da Jonas ve Turner, o ayın ilerleyen saatlerinde Fransa'daki aileleri ve arkadaşlarının önünde hayatlarını birbirlerine yeniden adamadan önce Las Vegas'ta sürpriz bir törenle evlendiler.

Jonas'ın Ağustos'taki 33. doğum gününde Turner, Instagram'da ikisini kucaklarken gösteren dokunaklı bir haraç yayınladı. Turner, o sırada Instagram Hikayesinde "Mutlu Yıllar, Aşkım" yazısı yayınladı.

Geçen ay Jonas, İNSANLAR ile ailenin Miami'ye taşınmasını tartıştı. Ziyaret etmeye karar verdik ve orada harika bir gün geçirdik. Miami'nin daha önce hiç görmediğim, inanılmaz derecede sakin mahalleler de dahil olmak üzere tamamen yeni bir tarafına maruz kaldım ve yemek inanılmazdı.

O zaman, "Sanki en iyi saklanan sırmış gibi hissediyorum" açıklamasını yaptı. Her yönden harika. Miami'de harika zaman geçiriyorum ve burada yaşayan insanlarla çok mükemmel tanıdıklar edindim. Ayrıca, ne Avrupa'dan ne de New York City'den o kadar uzak değil. Kuzey Carolina'da bulundukları için aileme kolayca erişilebilir.

Bu gönderiyi paylaş