Hillary Clinton, Megan Thee Stallion'un WAP'ında Menopoza Yön Vermek İstiyor

Hillary Clinton, Megan Thee Stallion'un WAP'ında Menopoza Yön Vermek İstiyor

11 Eylül 2022 haberlerinde

Hillary Clinton, güçlü kadınların savunucusu olabilir, ancak kadının kadınlık kısımlarının durumunu ve kullanımını toplum içinde tartışmanın bir cesaret işareti olarak görülmesi gerektiğine inanmıyor.

Eski dışişleri bakanı, menopozla ilgili kendi uzmanlığını ve bu Cuma günü Apple TV+'da Chelsea Clinton'ın kızının yer aldığı Cesur belgesel draması olarak kışkırtıcı rapi anlatıyor. Dizide, Wanda Sykes'ın Esther adını verdiği menopoz göbeğini tartıştığı ve Megan Thee Stallion'ın seks pozitif "WAP"ını tartıştığı bölümler yer alıyor.

74 yaşındaki Hillary, PEOPLE'a yaşlandıkça hepimizin bu yeni fiziksel özellikleri kazandığımızı söylüyor.

1997'de 50 yaşıma bastıktan sonra ikinci dönemimin sonunda menopoz yaşamaya başladım. O zamanlar menopoz yaygın olarak tartışılmadı. Arkadaşlarım ve ben bu konuda şaka yapardık ya da gözlerimizi devirirdik ama başkalarının önünde değil.

Bu bizim için ortak bir deneyim olduğu için gerçekten Wanda ile bunun hakkında konuşmak istedik. Hillary, Chelsea ve Sykes'ın bir bowling maçı sırasında Laverne ve Shirley tarzı bowling gömlekleri giyerken yaptıkları açık tartışmayı ekliyor: "Tanrıya şükür, kadın sağlığına kavuştuğumuz bir zamana ve özellikle de kadınların sağlığıyla ilgili tüm engellerin ortadan kalktığı bir döneme giriyoruz. sağlık hizmetleri bu tartışmayı karanlıktan gün ışığına çıkarmaya çalışıyor."

"Bu erkek politikacıların birçoğunun bu yerlerin çoğunda kadın bedeniyle ilgili bu yasaları geçirme konusunda ne kadar bilgisiz olduğunu hayret verici buluyorum. Bu konuda ne kadar çok konuşabilirsek, söyledikleri, söyledikleri şeyler o kadar şaşırtıcı oluyor. düşünmek ve gösterdikleri aptallık.

Chelsea acele ediyor ve "Tehlikeli" diye uyarıyor. Ne yazık ki, halk sağlığı söz konusu olduğunda damgalanma ölümcüldür. Hillary, damgalanmanın Beyaz Saray'da sessiz kalmasına katkıda bulunduğunu kabul ediyor.

Bu gönderiyi paylaş