Alanya Hollywood gibi

Alanya Hollywood gibi

‘Rolex’ şarkısıyla tüm dünyada fırtına gibi esen ve video klibiyle 600 milyon izlenme rakamlarına sahip olan Ayo-Teo kardeşler Alanya’da dövme yaptırdı.

20.7.2019 tarihinde Alanya'nın Antalya ilçesinde 'Rolex' şarkısı ile tüm dünyada bir fırtına gibi esiyor ve 600 milyon görüntülü video klipte Ayo-Teo kardeşlerini ağırladı. Ünlü ikiliyi gerçekleştiren yabancılar fotoğraf çekmek için yarıştı. Amerikalı şarkıcı kardeşler, 'Cleopatra Ink Tattoo' dövme stüdyosu dövme yapmaya geldi.

Ayo-Teo kardeşler

Profesyonel olarak Ayo & Teo olarak bilinen Ayleo ve Mateo Bowles (30 Ekim 1996'da [Ayo] ve 29 Ağustos 1999'da [Teo]), Ann Arbor, Michigan'dan dansçılar ve rapçiler ikilisidir.Usher'ın "No Limit" ve Chris Brown'ın "Party" adlı müzik videolarında yer aldı. Şarkıları "Rolex", ABD Billboard Hot 100'de 20 numarada zirveye ulaştı.

TÜRKİYE'YE İLK KEZ GELDİLER

Dövmesini yapan ünlü ikili, Alanya'yı çok sevdiklerini söyledi. Ay, “Alanya'ya ilk defa geldik ve gerçekten çok güzel bulduk, Hollywood'un çok güzel göründüğü gibi” dedi. İkili, Alanya'da bir eğlence merkezinde sahne aldı.

Bu gönderiyi paylaş