Shia LaBeouf, Annesinin Ağustosta Öldüğünü Söyledi

Shia LaBeouf, Annesinin Ağustosta Öldüğünü Söyledi

9 Eylül 2022 haberlerinde

Öldüğünde yanında olan oyuncu, kalp yetmezliği olduğunu iddia ederek, Los Angeles'ta bir hastanede ölümüne giden günlerde yaşadığı acıyı anlattı.

Annem ölmekte olan dakikalarında çılgınca doktora o alet ve tüpün ne işe yaradığını sorguluyordu. 36 yaşındaki Transformers yıldızı, The Hollywood Reporter ile yaptığı bir e-posta görüşmesinde ne kadar endişeli olduğunu hatırlıyor.

Hayatı boyunca, ondan habersiz olmasına rağmen, maneviyata ve Tanrı'ya güçlü bir ilgi duydu. Böylece onun son anları. Hem Yahudi hem de Hristiyan olarak yetiştirilen ve dinler arası bir evliliğin sonucu olan LaBeouf, annesini ona güçlü bir maneviyat duygusu aşıladığı için övdü.

Rab ile bir ilişki ihtiyacını teşvik eden son eylemi, bana en iyi hediyesiydi. Bağın, yalnızca faiz veya mahkumiyet değil, sarılmak kadar elle tutulur kanıtlara dayandığını açıkladı. Din lehine en güçlü argüman, onun bana son hediyesiydi.

Abel Ferarra'nın filmi Padre Pio'da baş rolü oynadığından beri - sözde stigmata aldıktan sonra İtalya'da ün kazanan bir Fransisken Capuchin keşişi - aktör Katolikliğe dönüştü.

İyi bir kızdı, diye devam etti LaBeouf, "Çoğu kişi tarafından sevildi ve çok az kişi tarafından sevildi." Anne, Tanrı seni korusun.

Şarkıcı ve eski kız arkadaşı FKA Twigs tarafından cinsel tacizle suçlandıktan sonra, "Fury" yıldızı görünüşte bir pişmanlık turunda. İkili yakında mahkemede karşı karşıya gelebilir.

Ek olarak, yönetmen Olivia Wilde'ın aktörün "Endişelenme Darling" filminden kovulduğunu iddia etmesine karşı kendini haklı çıkardı.

LaBeouf'un paylaştığı bir videoda Wilde, oyuncuya projede kalması için yalvarıyor ve LaBeouf ile başrol oyuncusu Florence Pugh arasında bir düşüşe atıfta bulunuyor. Anlaşmazlık hakkında soru sorulduğunda, "İşte bu. Ona ve filmine olan her aşk" diyerek nazikçe yanıt verdi.

Bu gönderiyi paylaş