Johnny Depp'ten Hediye Olarak Pırlanta Kolye Aldım

Johnny Depp'ten Hediye Olarak Pırlanta Kolye Aldım

1 Eylül 2022 haberlerinde

Kate Moss, British Vogue için çarşamba günü yayınlanan "Life in Look" videosunda eski erkek arkadaşı Johnny Depp'in arkadan aldığı mücevherleri hediye etme vesilesiyle ilgili konuştu.

1995 CFDA Moda Ödülleri için taktığı çarpıcı kolyeden bahseden İngiliz bayan, "Johnny'nin bana hediye ettiği elmas kolye. Onları kıçının yarığından çıkardı ve onlar sahip olduğum ilk elmaslardı.

48 yaşındaki podyum ekledi; Akşam yemeğine çıkarken mırıldandı, "Kıçımda böyle bir şey var." Lütfen bir bakın. Ben de "Ne?" diye düşündüm.

Moss, "elini pantolonunun altına soktuktan" sonra, "bir elmas kolye çıkardım" dedi. O elmas kolye.

Süper modelin mücevherleri kırmızı halıya takmadan önce çabucak temizlemesini umabiliriz.

59 yaşındaki Moss ve Depp, 1990'ların en iyi "It" aşıklarından biriydi ve 1994'ten 1998'e kadar mektuplaştılar.

Bu yıl önceki bir Instagram gönderisinde, eski Vanity Fair katılımcısı George Wayne ikiliyi sunma sorumluluğunu üstlendi ve şunları yazdı: "Yaptığımda dünyanın dört bir yanından beş yıldızlı otel odalarını yok edeceklerini düşünmemiştim. "

Ayrılmalarının ardından Moss, uzun bir süre acı çektiğini iddia etti.

"Hiç kimse bana gerçekten daha iyi bakmaya istekli olmadı. Johnny bir süre çalıştı. Ve ayrıldığımda bunu kaçırdım. 2012'de, onu kaybetmenin bir sonucu olarak "yıllarca gözyaşı döktüğünü" itiraf etti. kime inanabileceği duygusu.

Depp'in Mayıs'ta eski eşi Amber Heard'a açtığı iftira davası sırasında bile, Moss önde gelen bir tanıktı ve onun iyi bilinen ifadesi, bazı takipçiler arasında çiftin potansiyel uzlaşması hakkında söylentilere yol açtı.

Ancak, süper modelin Depp'le çıkan bir parti kızı olduğu günlerden beri çok şey değişti. 19 yaşındaki kızı Lila ile Calvin Klein'ın bir sonraki yüzü olarak onun izinden giden süper model, şu anda fotoğrafçı Nikolai von Bismarck ile nişanlı, bir fitness serisi çıkarmaya hazırlanıyor ve çift tarafından büyütülüyor.

Bu gönderiyi paylaş