Kris Jenner, Scott Disick'in Kardashian Çevresinden Çıktığı Söylentilerini Reddetti

Kris Jenner, Scott Disick'in Kardashian Çevresinden Çıktığı Söylentilerini Reddetti

28 Ağu 2022 haberlerinde

Kourtney Kardashian ve Travis Barker'ın romantizmi tüm hızıyla devam ediyor ve hayranlar buna doyamıyor, ancak bunun Kourtney'in Kourtney'nin 3 çocuk paylaştığı eski Scott Disick'i nasıl etkileyeceği konusunda bazı endişeler var, Penelope, 10 yaşında, Reign kim? 7 yaşında ve Mason 12 yaşında.

Son zamanlarda Sayfa Altı'dan bir rapor çıktı ve Kardashianlara yakın bir kaynağın Scott'ın artık onlarla ilgilenmediğini ortaya çıkardığını söyledi. Kaynak bunu şu sözlerle açıkladı:

"Kourtney evlendiğinden beri, o grupla çok fazla zaman geçirmiyor. Bir nevi aforoz edildi çünkü öncelik Travis. İlişkilerinin kim olduğunu yeniden gruplaması gerekiyordu."

Ancak, bu raporlar dolaşmaya başlar başlamaz, tüm Kardashianların annesi Kris Jenner onları hızla kapattı. Paper Magazine'in Instagram'ı aynı iddiayı paylaştı ve Kris bunun altına şu yorumu yaptı:

"Scott ASLA ailemizden aforoz edilmeyecek…. o torunlarımın babası ve ailemizin özel bir parçası… onu seviyoruz ve doğru değil!."

Jenner, Kardashian hanesinde Scott için hala çok fazla sevgi olduğunu iddia etse de, Kardashian'ın realite şovunun bir bölümünde Jenner Scott'ı doğum gününe davet etmediğinde ikisi arasında bazı hararetli tartışmalar yaşandı çünkü Kourtney'nin yeni kocası Travis gidecekti. orada ol.

Scott, Kris'e, "Küçük bir suare yaptığınızı ve beni davet etmeyi düşünmediğinizi duymak beni tam bir bok gibi hissettiriyor," dedi, "Seni seviyorum, ama nasıl hissedeceğimi düşündün? "

Kris bir itirafta bulunarak yanıt verdi, "Kourtney ruh eşiyle tanıştı. Scott'ın bunu özümsemesi zor olmalı, ama onun bu kadar sinirlenip üzülmesini hiç beklemiyordum. Sadece büyümesi ve biraz daha olgunlaşması gerekiyor. "

Kardashians, Hulu akış hizmetinde akış yapmaya devam ediyor.

Bu gönderiyi paylaş