Tom Schwartz, Boşanmalarına Rağmen O ve Katie Maloney'nin Hala Arkadaş Olduğunu İddia Ediyor

Tom Schwartz, Boşanmalarına Rağmen O ve Katie Maloney'nin Hala Arkadaş Olduğunu İddia Ediyor

21 Ağu 2022 haberlerinde

Ayrılmalarını takip eden aylarda Katie Maloney ve Tom Schwartz, Vanderpump Kuralları görüntüleyenlerini ilişki durumlarıyla ilgili olarak güncelleyebilmekten memnunlar.

Dear Media'nın Cuma günkü bölümünde, 39 yaşındaki Schwartz, Katie Maloney ile birlikte, "Hala takılıyoruz, fena ve aşırı bir şekilde değil, ama birbirimize alan, sınırlar veriyoruz" dedi. Hala görüşüyoruz ve arkadaşız.

Hala yakın olduğumuza sevindim, dedi. Bence birbirimizi boşamakla çok iyi bir iş çıkardık.

Maloney ve Schwartz, hayranlarının boşanırken arkadaşlıklarını nasıl sağlam tutmayı başardıklarına dair kafa karışıklığını anladıklarını kabul ettiler.

35 yaşındaki Maloney, "Geçenlerde bir araya geldik ve siz hikayenizi yazmıştınız, ben de onu yeniden yayınladım. Ve bunun halk arasında biraz kafa karışıklığına neden olduğuna inanıyorum.

Etkileşim yapıyoruz, ama bilirsiniz, çok uzun bir süre aileydik, dedi. Ve bunu sürdürmek, inanıyorum ki, tüm süreç boyunca bizim için en önemli odak noktası olmuştur.

Tom Tom'un ortak sahibi daha sonra eski sevgilisinin ve iki yavrularının "iyi bir küçük birim" oluşturduğunu söyledi.

Ayrıca, eğer hala birliktelerse, bu hafta altı yıllık evlilik yıldönümlerini kutlayacaklarını da itiraf ettiler.

Maloney, bu yılın sonlarına kadar hala yasal olarak evliyiz, bu yüzden bu yıl yıldönümümüzü anmamanın kabalık olacağını hissediyorum, dedi Maloney.

Şimdiye kadarki en iyi düğün. Objektif olarak ve birçok düğüne gittim, bu benim favorim” diye devam etti Schwartz. Mucizeviydi. Sarhoş olmazsam programı tekrar izleyebilirim ama sonra moralim bozuluyor.

Schwartz, boşanmaları kesinleştikten sonra Maloney ile yıldönümlerini anmak için yeni bir yol bulmasını bile önerdi. "Bu kadar yakın olduğumuza göre, hadi dışarı çıkıp yıldönümümüzü güzel bir akşam yemeği ve birkaç içkiyle kutlayalım.

Bu gönderiyi paylaş