Leah Messer, Star Of Teen Mom Jaylan Mobley ile Nişanlandı

Leah Messer, Star Of Teen Mom Jaylan Mobley ile Nişanlandı

21 Ağu 2022 haberlerinde

 

"Teen Mom"ın yıldızı Leah Messer Cumartesi günü Jaylan Mobley ile nişanlandığını duyurdu.

İki ruh ve bir kalp. Resmi olarak, öyle! 30 yaşındaki realite kişiliği, Kosta Rika'daki plajda bu etkinliğin keyfini çıkaran neşeli çiftin görüntülerinden oluşan bir atlıkarınca ile Instagram'da bir anlık görüntü paylaştı.

Yorum kısmında Mobley, "The One 4L!! Gezegenin en ücra köşesine kadar, sana tapıyorum. Haberi Mobley'in kendi sayfasında paylaşarak, aşk hikayelerini takip eden takipçilerine de teşekkür etti. Takdir ediyorum. Ben bütün dileklerimi yerine getirirken sen bana yapışıyorsun.

Bar, Messer'ın nişan hakkında İnsanlarla samimi bir şekilde konuştuğunu duydu ve "Harika hissettiriyor. Mobley, "Nasıl hissettiğimi bile ifade edemiyorum. Bugün burada olduğumu hiç hayal etmemiştim ama kendimi başka bir yerde hayal edemiyordum. Bu zamanda en iyi anı yaşamasını istedim.

Mobley Cuma günü New York Diamond Jewelry'den kuyumcu Mike Nekta tarafından oluşturulan 4.7 karatlık bir elmas yüzükle evlenme teklif etti ve çift haberi Cumartesi günü duyurdu.

Eski kocaları Corey Simms ve Jeremy Calvert ile olan başarısız ilişkilerinin ardından Messer, geçtiğimiz günlerde Page Six ile yaptığı bir röportajda evliliğe nasıl farklı yaklaşacağını tartıştı.

"Farklı yapacağımı düşündüğüm çok şey var" 17, 19 ve 30 yaşında evlenmek mi? Kabul edelim; bir gelişme olmalı. Bazı değişiklikler olmalı ve şüphesiz var.

Eski ortaklarından boşanması da "özgürleştirici" olarak anılıyor. Evlendikten sonra sonsuza kadar böyle kalman gerektiğini sanıyordum” diyor. Boşanma bence beni özgürleştirdi. Günün sonunda, gerçekte kim olduğumu keşfettim.

Önceki bir gönderide, Catelynn Lowell'in kocası Perşembe günü Instagram'da kilo kaybının öncesi ve sonrası görüntülerini yayınladı.

Bu gönderiyi paylaş