Heidi Klum'un Muhteşem Kıyafeti Sayısız Hayranını Büyüledi

Heidi Klum'un Muhteşem Kıyafeti Sayısız Hayranını Büyüledi

20 Ağu 2022 haberlerinde

 

"Jimmy Kimmel Live" programına Perşembe günü yaptığı ziyarette, "America's Got Talent" yargıcı, gri pantolon ve aynı ceketi olan şeffaf yarı saydam bir gömlek giydi.

49 yaşındaki Klum, gece yarısı gösterisini kaydetmek için seyahat ederken, stratejik olarak yerleştirilmiş yıldızlarla transparan giysiyi sergileyen Instagram Hikayeleri'nde videolar yayınladı.

Klum, uzun süredir makyaj sanatçısı Linda Hay ve ünlü kuaför Lorenzo Martin'in yardımıyla gümüş çivili ceketi uzun kül-sarışın kaküllerle eşleştirdi ve bunu bir aracın arka koltuğunda yakın çekimde sergiledi.

Altın Barbie, "Bu bluzu seviyorum" dedi. Birçok hayran baştan çıkarıcı korse hayran olurken, Jasmine Sanders bunun "büyük" olduğunu belirtti.

"Making The Cut" yıldızı ve "Project Runway" mezunu Tim Gunn, konuk ev sahibi Nicole Byer ile Amazon Prime programının üçüncü sezonu hakkında konuştu.

Sports Illustrated Mayo modeli yaşlanmamış gibi görünse de, kızı Leni bir yetişkin ve süper model tarafından yakın zamanda yapılan bir şakaya göre New York'ta üniversiteye gitti.

Bununla birlikte, tüm yazını "ateşli kız yazını" kavramak için minik bikiniler ve hafif altlarla oynayarak geçiren yıldız, boş bir yuvaya sahip olabilir.

Bir önceki gönderide, Heidi Klum'un 18 yaşındaki kızı New York'ta üniversiteye gidiyor ve Heidi Klum kendini hem "üzgün" hem de "gururlu" olarak tanımlıyor.

49 yaşındaki "America's Got Talent" yargıcı Pazartesi günü "Entertainment Tonight" için Leni'nin "başını belaya soktu" dedi.

Klum, "Şu anda üniversite listenin başında. Modellik olmasa da hayatının bir sonraki aşaması için oldukça hevesli.

16 yaşındaki Henry, 15 yaşındaki Johan ve 12 yaşındaki Lou ile 12 yaşındaki Lou ve kızı Johan'ın da annesi olan model, "Ancak evden uzaklaşıyor." Bu açıkça trajik, ama öte yandan, bunun için "cesaretine" sahip.

Bu gönderiyi paylaş