Zach Braff ve Florence Pugh, Sürekli Eleştirilen 21 Yaş Farkına Rağmen Neredeyse Üç Yıl Çıktı

Zach Braff ve Florence Pugh, Sürekli Eleştirilen 21 Yaş Farkına Rağmen Neredeyse Üç Yıl Çıktı

17 Ağu 2022 haberlerinde

 

"Little Women"da rol alan aktris Florence Pugh, Ağustos 2022'de kendisinin ve Zach Braff'ın yılın başlarında gizlice ayrıldığını doğruladı.

Aralarında 21 yaş farkı olduğu için eleştiriler alan, COVID-19 pandemisi sırasında birbirlerine kapanan, bir köpek yavrusu edinen ve özel günlerde birbirlerine iltifat eden son derece münzevi çift.

İlk olarak Nisan 2019'da New York'ta el ele tutuşurken görüldüler, bu da Oscar adayı ile "Scrubs" emektarı arasındaki ilişki şüphelerini körükledi. Ardından, "Oraya Gitmek İçin Gereken Zamanda" adlı kısa filmi üzerinde birlikte çalıştıktan birkaç ay sonra fark edildiler.

Sayfa Altı, Ekim 2019'da Hollywood'daki Whole Foods'ta seviştiklerini özel olarak açıklayana kadar ikisi bir daha birlikte görülmedi. Sonra bir görgü tanığı bize, "Çift oldukları bana çok açıktı" dedi.

Çift, sosyal medyaya ilk çıkışlarını Kasım 2019'da Disneyland'den bir fotoğrafla yaptı.

Çiftin Kaliforniya'daki eğlence parkında dört arkadaşıyla birlikte dururken çekilmiş bir fotoğrafına Braff tarafından "Epik gün" başlığı eklendi.

Pugh'un Amanda Kloots ve diğer iki arkadaşıyla "Sevdiğim İnsanlar" sloganıyla bir fotoğrafını yayınladıktan sonra, aktör daha önce arkadaşlıklarının işin ötesine geçtiğini ima etti. Haziran 2020'deki Elle UK baskısında, internet trollerinin davranışlarının nasıl "tuhaf" olduğunu düşündüğü hakkında büyük ayrıntılara bile girdi.

İnsanların bana özel hayatımı öğretmeye hakkı yok” dedi. "Ben bir aktörüm çünkü performans sergilemekten zevk alıyorum ve insanların eşyalarımı izlemesine aldırmıyorum."

"İlgi odağında olmanın bir parçasının, insanların mahremiyetinizi istila edip bu konuda düşünceleri olabileceğini biliyorum, ancak garip bir şekilde, sıradan insanlar hayatımın bir kısmı hakkında kamuoyuna açıklamadığım kadar öfke ve görüş gösterebilirler. O parçanızı dışarıda alamasanız bile, ünlünün binlerce insan tarafından seçilebileceğiniz tuhaf bir yanı vardır....

Bu gönderiyi paylaş