Mila Kunis'in Ashton Kutcher'a Bıyıklarıyla Farklı Bir Kişiye benzediğini Söylediği Bildirildi

Mila Kunis'in Ashton Kutcher'a İntikam Bıyıklarıyla Farklı Bir Kişiye benzediğini Söylediği Bildirildi

14 Ağu 2022 haberlerinde

44 yaşındaki Vegas'ta Neler Oluyor aktörü, özel konuk sunucu David Alan Grier ile Perşembe günü Jimmy Kimmel Live'da verdiği röportajda en son filmi Vengeance için sakalını nasıl değiştirdiğinin ayrıntılarını paylaştı.

Filmdeki Quentin Sellers adlı küçük bir kasaba, Teksaslı müzik yapımcısını Kutcher canlandırıyor ve kalem gibi ince bir bıyığı var. Kutcher, rolü ilk gördüğünde Smokey and the Bandit ve Cannonball Run gibi ince bıyıklı "kötü adamlar" düşündüğünü hatırlıyor ve şöyle diyor:

"Bu ilginç. Onun hakkında Boss Hog hissine sahipti." "Pekala, sanırım bu bireyde bu gelişmişlik havası var," diye düşündüm.

Kutcher, 38 yaşındaki Kunis için, "Sonra karım bununla başa çıkmak zorunda kaldı ve her şey harikaydı" dedi.

66 yaşındaki Grier, Kutcher'a sakalı hakkında ne hissettiğini sordu. Kutcher, Kunis'in çok anlayışlı olduğunu söyledi. Yedi yıldır çıktığımızdan beri, "Ah, farklı bir insan gibi!" Diye bağırdı. Bıyığı eve getirdiğimde. dedi Kutcher.

Filmin kendisiyle ilgili olarak, BJ Novak, Vengeance ile hem yıldız hem de yönetmen olarak ilk çıkışını yapıyor. BJ bana yazdığı inanılmaz bir senaryoyla geldi ve Kutcher'a göre, "Hey, bu şeyi ben yöneteceğim, bu benim ilk yönetmenlik deneyimim olacak ve senden oynamanı istediğim bir rol var" dedi.

Kutcher senaryoyu gördükten sonra etkilendi ve film üzerinde çalışmaya karar verdi.

Kutcher'ın Vengeance ile birlikte heyecanla beklenen That '70s Show yan serisi That '90s Show yakında Netflix'te yayınlanacak.

Kunis, Topher Grace, Laura Prepon, Wilmer Valderrama, Danny Masterson, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Tanya Roberts, Don Stark, Lisa Robin Kelly ve Tommy Chong'a ek olarak, oyuncu 1998'den 2006'ya kadar That '70s Show'da yer aldı. Oyuncu, rollerini yeniden üstlenmeyi kabul etmeden önce, Kutcher ve Kunis bir konuşma yaptılar, aktör bir önceki Vengeance kırmızı halısında açıkladı.

Bu gönderiyi paylaş