Conan Marcus Nispel'in Yönetmeni Jason Momoa'nın Filmin Korkunç Olduğu İddialarına Tepki Verdi

Conan Marcus Nispel'in Yönetmeni Jason Momoa'nın Filmin Korkunç Olduğu İddialarına Tepki Verdi

11 Ağu 2022 haberlerinde

 

Momoa'nın 2011 yapımı Conan the Barbarian filmiyle ilgili eleştirilerine yönetmen Marcus Nispel yanıt verdi.

Nispel , İNSANLAR'a yaptığı bir yorumda filmi yönetirken karşılaştığı zorluklardan samimi bir şekilde bahsetti.

"Bu düzenlemede, bir film yapımcısı çok sayıda tasması olan bir köpek gibidir. Başıma gelen en kötü durum Conan'ı bu koşullar altında yaptırmaya çalışmaktı ve sonuçtan o kadar memnun değildim" diyor Nispel , 59.

"Ama bunların hiçbirinin Jason'ın işine engel olmamasına sevindim. Conan'ı onunla yapma seçimimi her zaman destekledim." Nispel , 43 yaşındaki Aquaman oyuncusuna aksiyon gerilim filmindeki ilk önemli rolünü sunmanın bir ayrıcalık olduğunu da sözlerine ekledi.

"Arkadaşım John Milius'un bir keresinde belirttiği gibi, her başarıda her zaman bir kayıp duygusu vardır. Ancak, Jason'a ilk başrolünü vermenin sevincini ve onurunu tatmış olan bir başarısızlıkta bir zafer duygusu da olabilir, diyorum. , " diye ekliyor Nispel .

Yönetmen konuşmasını aksiyon yıldızının ünlü fiziğiyle dalga geçerek esprili bir şekilde sonlandırdı: "Bu arada Jason Game of Thrones için kaslarını salladı. Bunları ben aldım."

Momoa , İngiliz GQ ile Pazartesi günü yayınlanan yeni bir sohbette Barbar Conan'dan duyduğu memnuniyetsizliği vurguladı ve yayına şunları söyledi: "Bir sürü korkunç şeye ve çaresiz film durumlarına dahil oldum. Aralarında Conan vardı. en sevdiğim anılarımdan biri, ama mahvoldu ve koca bir bok yığınına dönüştü."

Momoa , "nasıl alındığını" açıklamadı. Yine de, mesleğinde öncelikle hiper-eril karakterleri canlandırdıktan sonra, bu klişeyi parçalamayı dört gözle beklediğini söyleyerek devam etti.

 

Bu gönderiyi paylaş