Magna Graecia Film Festivali'nde Yaşam Boyu Başarı Ödülü Kazandığında Richard Gere'e Karısı Alejandra Silva eşlik etti

Magna Graecia Film Festivali'nde Yaşam Boyu Başarı Ödülü Kazandığında Richard Gere'e Karısı Alejandra Silva eşlik etti

9 Ağu 2022 haberlerinde

Richard Gere'in 39 yaşındaki karısı Alejandra Silva ile olan 72 yıllık evliliğine bir idil hakimdir. Şu anda iki oğlu birlikte yetiştiren çift, özel hayatlarının ayrıntılarını gizli tutmayı seviyor.

Bununla birlikte, ara sıra birlikte dışarı çıkarlar ve birbirlerine karşı sevgi dolu duyguları konusunda açıktırlar.

Sevgililer, geçtiğimiz gün İtalyan Magna Graecia film festivalinde tüm ilgiyi kendilerine çekti.

Filme katkılarından dolayı yıldız bir onurla tanındı.

"Chicago", "Pretty Woman", "Primal Fear" ve "Hachiko: The Most Faithful Friend" gibi klasik filmlerde rol aldığını unutmayın.

Alejandra bu etkinlik için beyaz platform topuklu ayakkabılarla birlikte zarif vücudunu öne çıkaran dökümlü som altından bir Kiton elbise seçti.

Görünümü tamamlamak için saatler, değerli taşlı yüzükler ve büyük küpeler ekledi. Yıldız makyajı, gözlere odaklanan sanatçılar tarafından yaratılırken, bukleler kuaförler tarafından kıvrıldı.

Hem İspanya'da hem de Amerika'da vakit geçirmeleri gerektiğini söylediler. Yine de şu anda New York'ta yaşıyorlar.

Gere ve ikinci eski Carey Cowell'in Homer adında 22 yaşında bir oğulları var ve çiftin daha önceki ilişkilerinden de çocukları var.

Silva ve eski kocası Govind Friedland, dokuz yaşındaki oğulları Albert'in ortak ebeveynidir. Silva, bir girişimci ve Real Madrid Futbol Kulübü eski başkan yardımcısı Ignacio Silva'nın kızıdır.

Richard son zamanlarda Hollywood programını azaltmış gibi görünse de, ekrandaki en son görünüşü Mart 2019'da çıkış yapan BBC Studios dizisi MotherFatherSon'daydı .

Bu gönderiyi paylaş