Ana De Armas'ın Yeni Filmi Sarışın Fragmanı Marilyn Monroe Hayranlarını Öfkelendiriyor

Ana De Armas'ın Yeni Filmi Sarışın Fragmanı Marilyn Monroe Hayranlarını Öfkelendiriyor

2 Ağu 2022 haberlerinde

Ana de Armas'ın başrolü oynayacağı Marilyn Monroe'nun uzun zamandır beklenen biyografisi, Eylül 2022'de ekranlarda olacak ve bu yılın en çok beklenen prömiyerlerinden biri haline gelecek. Yakın zamanda, yaklaşmakta olan filmin ikinci fragmanı çevrimiçi olarak yayınlandı. İnternet kullanıcılarını da iki gruba ayırdı.

Makyaj sanatçısının yeteneği ve oyuncunun inanılmaz becerileri Ana'nın takipçileri tarafından beğeniliyor.

Bu, bence şu anda Marilyn'i tasvir etmek için en iyi girişim. Ana sadece görünüş olarak ona benzemekle kalmıyor, aynı zamanda sesinin tınısını da kusursuz bir şekilde yakalıyor.

Ana inanılmaz derecede güzel! Böyle bir aksanı olması beni şaşırttı. Makyaj sanatçılarının çalışmaları tek kelimeyle harika!" ve "Çok umut verici görünüyor" diye yorum yapan çevrimiçi kullanıcılar.

Yine de bazı izleyiciler, videoda tanık olduklarından dolayı fragmandan hiç etkilenmediler, Marilyn Monroe'nun her bir filmini, röportajını ve videosunu yıllarca çalışarak harcayan yeteneğinin hayranları kızdı.

Film, kurgu olmayandan ziyade kurguya dayanıyor, bu da ilk gerekçe. Ve içinde çok fazla kurgu olabileceğinden, yani.

"Ana'nın Marilyn ile ilgisi yok. Makyaj uzmanlarının tüm çabalarına rağmen, aksanını değiştirmek için yapabileceği hiçbir şey yok muydu? O bir aktris!", "Kozmetik ve stilistler sayesinde Ana'nın bir kısmı Marilyn'e benziyor."

Marilyn'in hayranları Twitter'da tartışıyor, "Ama bu aksan her şeyi mahvediyor!" ve "Bu işte çok çalıştığını biliyorum, ama kulağa çok korkunç geliyor."

Armas'ın oyuncu seçimine yönelik eleştirilerin çoğu , Monroe'nun konuşma tarzına uymayan Küba aksanını koruduğu gerçeğine odaklandı. De Armas , 2020'de Vanity Fair ile yaptığı röportajda Dominik'in Kübalı bir aktörü Amerikalı bir ikon olarak tasvir etme seçimini "çığır açan" olarak nitelendirdi.

Bu gönderiyi paylaş