Hamptons'ta Sabah Erkenden Bir Simit Brunchında Bradley Cooper ve Huma Abedin Gözlendi

Hamptons'ta Sabah Erkenden Bir Simit Brunchında Bradley Cooper ve Huma Abedin Gözlendi

31 Tem 2022 haberlerinde

İçeridekiler, Pazar günü sabah saat 6'da Goldberg'in Hamptons'daki evinde, herkesin nefis simit için toplandığı ve Bradley Cooper ve Huma Abedin'in romantizminin arttığına işaret eden çarpıcı bir çift gördüklerini iddia ettiler.

Burnunu ona gömdü ve birkaç öpücük paylaştılar. Kişi, derinden aşık gibi göründüğünü iddia etti.

Aynı zamanda, Cooper ve Abedin'in avukatları ve Hillary Clinton'ın üst düzey yardımcıları, orada olmadıklarını iddia ediyor.

Örneğin, Abedin'in bir temsilcisi medyayı bilgilendirdi, "Huma tüm hafta sonu New York'taydı ve kısa bir süre önce denizaşırıydı, bu yüzden bu gerçek olamaz. Bu arada 47 yaşındaki muhteşem bir adamın temsilcisi şunları söyledi: "Mükemmeller. arkadaşlar ama bu doğru değil NY'de Bradley öyleydi.

Gazeteciler bu ayın başlarında öne çıkan çiftin çıktığını ve Vogue editörü ve her ikisinin de yakın bir arkadaşı olan Anna Wintour'un buluşmalarını ayarladığını bildirdi.

O zamanki kaynağa göre, "Birbirleri için idealler." "Güç, politika ve insani meseleler, her ikisinin de ilgilendiği şeylerdir."

Kaynağa göre, Mayıs ayında Met Gala'ya birlikte geldiler, ancak kırmızı halıda birlikte yürümeden önce kurnazca ayrıldılar. Huma'nın sarı bir elbise giyerken poz verdiği resimlerde Cooper arka planda görülebiliyordu.

Cooper geçmişte taklitçileri işe aldı, ancak kaynağımız onları tespit ettiğinden emin. Sayfa Altı, 2016'da bir Cooper taklitçisinin Sundance Film Festivali'ndeki partilere çarptığında kimlik olarak telefonunda bir "The Hangover" ekran koruyucu kullandığını bildirdi.

Benzeri internette Cradley Cooper olarak biliniyordu. Belki de Abedin'e benzer bir şekilde Doğu'ya kadar seyahat etti?

Bu gönderiyi paylaş