Angelina Jolie, Eski Kocası Brad Pitt'i Mahkemede Mağlup Etti

Angelina Jolie, Eski Kocası Brad Pitt'i Mahkemede Mağlup Etti

25 Tem 2022 haberlerinde

2014'te evlendikleri ve mutlu oldukları Chateau Miraval şaraphanesi üzerindeki yoğun duygusal çatışmalarına rağmen.

Çift, 2008'de asmaların arasına gizlenmiş Provence tarzı bir şatoya taşındığında, ünlü rosé şarap şirketini devraldılar.

Ancak Jolie, halka açık bir boşanma sonrasında hisselerini büyük alkol şirketi Stoli'ye sattı ve bu da ABD, Fransa ve Lüksemburg'da eski eşler, işletmeleri ve iş ortakları arasında yasal anlaşmazlıklara yol açtı.

Jolie'nin avukatı, mahkemenin Brad Pitt'in iletişim ve evrak talebini reddetmesi için yiğitçe savaştı.

Ancak Los Angeles'taki bir mahkeme Cuma günü Pitt ve işbirlikçilerinin karara itiraz etmeyi düşünmeden önce tüm ilgili belgeleri karşı avukata teslim etmeleri gerektiğine karar verdi.

Aktris daha da kararlıydı, çünkü onun gözünde eski koca, öfkesinin sağduyuyu engellemesine izin veriyor.

"Her aklı başında insan Stoli'nin bir iş ortağı olmasından memnun olacaktır. Mükemmel dağıtım ve pazarlamaya sahipler. Avukatlar, Jolie'den nefret etmesinin bunun ötesini görmesini engellediğini ve şirketin muazzam ticari beklentiler sunduğunu da sözlerine ekledi.

Ancak Pitt'e yakın bir kaynak, Stoli anlaşmasının her iki taraf için de faydalı olmamasına ek olarak, Pitt'in Jolie ile yasal olarak evliyken şirketteki hisselerini satma teklifini de geri çevirdiğini iddia etti.

"Gelirleri şirkete yeniden yatırmaya çalışmak olan proje için uzun vadeli hedefinin, şirketin bir kısmını satma fikriyle çeliştiğini iddia etti.

Ek olarak, ebeveynlerin bu değer artışını ve gelişen varlığı tam olarak sahiplenmesinin, çocukları için değeri korumanın en büyük yaklaşımı olduğunu iddia ediyorlar.

Altı çocuğu paylaşan çiftin 2016'da boşandığını hatırlıyor musunuz? 2005'ten beri birlikte yaşıyorlar.

Bu gönderiyi paylaş