Brooklyn Beckham'ın Apparel Brand Superdry ile 1 Milyon Sterlinlik Sözleşme Fesih Ettiği Söylentileri

Brooklyn Beckham'ın Apparel Brand Superdry ile 1 Milyon Sterlinlik Sözleşme Fesih Ettiği Söylentileri

20 Tem 2022 haberlerinde

Sekiz ay önce, eski İngiliz futbolcu David Beckham'ın en büyük oğlu Brooklyn, şirketin marka elçisi seçildi.

Superdry'nin, Brooklyn ve şirket arasındaki anlaşmanın fiilen sona ermesine rağmen, birlikte çalışacak başka yıldızlar bulmaya devam ettiği bildirildi.

23 yaşındaki Brooklyn Beckham'ın moda etiketi ile Kasım 2021 sözleşmesi iptal edildi. Daily Mail bununla ilgili haber yapıyor.

Anlaşmanın şartlarına göre, Brooklyn Beckham'ın markanın kıyafetlerini giyerken 14 milyondan fazla takipçisi olan Instagram hesabında şirketin mallarının reklamını yapması gerekiyordu. Anlaşmanın tahmini değeri 1 milyon sterlin. Ancak diğer girişimlerinin Superdry'nin kurallarına aykırı olduğu keşfedildi.

Sosyal medya kullanıcıları daha sonra David Beckham'ın çocuğunun vegan spor ayakkabı reklamı yaparken, aynı zamanda pastırma ve sosisli biftek ve sandviç hazırladığı yemek pişirme videoları çektiğini keşfetti.

Bir marka yetkilisi Daily Mail'e şunları söyledi: "Genellikle firmalarımızda çalışan ve yeteneklerini çeşitli şekillerde sergilemeyi seçen elçileri yakından takip ediyoruz."

Aralık 2021'de Brooklyn Beckham, web dizisi Cookin ' With Brooklyn'i yayınladı. Et yemekleri hazırladığı "Today" ve "The Late Late " Show with James Corden gibi bir dizi Amerikan televizyon programında özel şeflik yaptı .

Önceki bir gönderide, David Beckham'ın oğlu Romeo Beckham, önceki haberlere göre nişanlısından ayrıldı. Futbolcu Romeo Beckham ve manken Mia Regan, üç yıllık aşklarını bitirmeye karar verdi. Daily Mail'de açıklıyor.

Özünde, gençken uzun mesafeli ilişkilere sahip olmanın etkisi oldu. Romeo ve Mia, birbirlerini derinden seven iki sevimli gençtir. Beckham ailesi de Mia'ya bayılıyor. İçeriden birine göre, hala Victoria Beckham ile birlikte çalışmasına rağmen, Romeo ve Mia birlikte değiller.

David Beckham'ın oğlu o zamandan beri eski bir kız arkadaşıyla çekilen tüm Instagram fotoğraflarını kaldırdı.

Bu gönderiyi paylaş