Johnny Depp, Takipçilerinin Alkışlarına ve Sırıtışlarına Geri Dönmeye Hazır Görünüyor

Johnny Depp, Takipçilerinin Alkışlarına ve Sırıtışlarına Geri Dönmeye Hazır Görünüyor

19 Tem 2022 haberlerinde

Hollywood yıldızı, son rekorunu Jeff Beck ile, yerinde bir şekilde "18" başlıklı ilk çıkışını yaptı. Albüm, ikilinin olaylara rock odaklı bakış açısını tanıtıyor ve birçok yönden ateşli Beach Boys ve The Velvet Underground'a ek olarak Marvin Gaye, The Miracles ve The Everly Brothers'ı andırıyor.

Depp'in Pirates of the Caribbean için hazırladığı iki orijinal şarkısı, Sad Motherfuckin ' Parade ve This Is a Song for Miss Hedy Lamarr ile birlikte ; 13 şarkılık parça listesinde ayrıca John Lennon'un şu anda yayında olmayan Isolation'ının bir yorumu var .

Bir Hollywood gitaristi ile eski eşi Amber Heard arasındaki anlaşmazlık, yayınlanmadan önce kamuoyunda tartışmalara neden oldu.

Ancak bu, dikkatleri ardından gelen itibar katliamından başka yöne çekmekten çok medyanın saplantısını ifşa etme çabasıdır. Özellikle işkence görmüş gitarist aktörün şarkı sözlerini sık sık eski karısını kötülemek için kullandığı gerçeği ışığında.

Johnny Depp, birkaç haftadır Amber Heard ile mücadele ettiği görevi tamamlamış görünüyor.

Sanatçı, mahkemenin eski eşinin iftira olarak kabul etmesiyle itibarını yeniden kazanmakla kalmadı, aynı zamanda tartışmalı bir boşanmanın ortasında Disney stüdyosunu sözleşmesini yenilemeyi reddettiği için reddetti.

Kaynaklar, Depp'in, yönetmenlerin kendisine görünmesi için yaklaştıklarında Jack Sparrow rolünü yeniden üstlenme davetini geri çevirdiğini iddia ediyor.

Potansiyel anlaşmanın kesin toplamı henüz açıklanmamasına rağmen, ağ daha önce şirketin ünlüye eşi görülmemiş 300 milyon dolarlık bir teklif yapmaya hazır olduğunu bildirmişti.

Buna karşılık, Johnny Depp bir röportajda, böylesine cömert bir meblağ için bile Karayip korsanı rolünü yeniden üstlenmeyi kabul etmeyeceğini söyledi. Aktörün sözcüsüne göre Depp, Jack Sparrow rolünü yeniden canlandırmak niyetinde değil.

Bu gönderiyi paylaş