Ana De Armas Samimi Bir Fotoğraf Çekiminin Yıldızı Oldu

Ana De Armas Samimi Bir Fotoğraf Çekiminin Yıldızı Oldu

17 Tem 2022 haberlerinde

Ana de Armas baharatlı fotoğraflarda göründü. 34 yaşındaki Küba-İspanyol aktris, narin seksi görüntüler denedi.

"Bir Avuç Öpücük İçin" filminin yıldızı bir moda çekiminde lüks bir figür gösterdi. Ana fotoğraf çekimlerini sever ve reenkarnasyonlara her zaman hazırdır. Ancak yapımcılar bu kez oyuncuyu olduğu gibi bıraktı.

Makyaj sanatçıları Anya'nın hafif makyajını uygulayarak yüz hatlarını öne çıkardı. Saçlar gevşek bırakılmış, köklere hafifçe hacim kazandırılmıştır. Ana, bir karavanda bir kanepede oturan beyaz bir kolsuz bluz ve külotla poz verdi.

Oyuncu beyaz çorap ve deri spor ayakkabı giyiyordu. Yıldız, diğer benzer evlerin görülebildiği pencere boyunca durgun bir şekilde baktı.

Stilistler Ana'ya seksi bir bakış attılar. Ben Affleck'in eski sevgilisi mavi bir gömlek giydi. Oyuncu sadece iç çamaşırı, çorap ve spor ayakkabıydı. Yıldız, elinde bir tahta kaşıkla lavabonun yanında poz verdi.

Ana, Ben Affleck ile ilişkisinin onun için nasıl bir şey olduğunu anlattı. Oyuncuların romantizminin sadece bir yıl sürmesine rağmen, gerçek bir sansasyon haline geldi. Yıldız, paparazzilerin ve tabloidlerin dikkatinin onu oldukça yorduğunu itiraf etti.

Elle ile yaptığı röportajda Ana, "Bu çok korkunçtu. Los Angeles'tan ayrılmamın sebeplerinden biri de buydu," dedi.

Önceki bir gönderide, eski aşıklar Ben Affleck ve Ana de Armas (Ana de Armas ) erotik gerilim filmi Deep Waters'da rol aldı. Filmin galası sadece yarın ve eleştirmenler zaten resmi değerlendirebildiler. Onları hayal kırıklığına uğrattı.

Yeni film bir karı kocanın hikayesini anlatıyor. Vic (Ben Affleck) ve Melinda (Ana de Armas ) dışarıdan mükemmel bir çift gibi görünüyorlar.

Sevimli bir kızları var; güzel bir konakta yaşıyorlar ve çift başarılı ve etkili arkadaşlarla iletişim kuruyor.

Bu gönderiyi paylaş