Kendall Jenner Eski Erkek Arkadaşı Devin Booker Sosyal Medyada Savundu Pek Çok Kişi Artık İlişkilerini Geliştirmeyi Başardıklarından Emin

Kendall Jenner Eski Erkek Arkadaşı Devin Booker'ı Sosyal Medyada Savundu Pek Çok Kişi Artık İlişkilerini Geliştirmeyi Başardıklarından Emin

12 Tem 2022 haberlerinde

Çok uzun zaman önce, medyada Kendall Jenner hayranları için hoş olmayan haberler çıktı. Gazeteciler, sevgilisi Devin Booker'dan iki yıllık birlikteliğin ardından ayrıldığını iddia etti.

Kendileri henüz durum hakkında yorum yapmadılar, ancak diğer kaynaklar Devin'in şimdi tüm gücüyle Kendall'ın bulunduğu yere dönmeye çalıştığını öğrendi.

Muhtemelen, ilişkilerinin gelişmeyi bırakması nedeniyle ayrıldılar. Basketbol yıldızı yeni bir aşamaya geçmeyi planlamadı ve Kendall bundan hiç hoşlanmadı.

Ama görünüşe göre Booker ilişkileriyle ilgili fikrini değiştirmiş. Ona hala sevgili bir evlilik teklifi yapmayı planladığını söylüyorlar.

Ve önceki gün, çiftin hayranları Kendall ve Devin'in hala birlikte olacağına dair umutları vardı. Model, eski erkek arkadaşını sosyal medyada herkese açık bir şekilde destekledi.

Ve birçoğu artık ilişkilerini geliştirmeyi başardıklarından emin. Kendall, eski sevgilisiyle birlikte milyonlarca izleyiciye ulaşan NBA 2K 23 video oyununun kapağını yayınladı.

Yıldızların romantizmiyle ilgili söylentilerin 2020'de ortaya çıktığını hatırlayın. Çift giderek paparazziler tarafından mühürlendi (dürüst olmak gerekirse, çıkışlarını seviyoruz!).

Jenner sık sık sevgilisinin maçlarında göründü ve daha sonra sosyal ağlarında ortak fotoğraflar yayınlamaya başladı. Ve daha geçen yaz, Kendall Jenner, Devin Booker ile olan romantizmini halka açıkladı.

Bir önceki gönderide, Netizenler bir yıldır modelin NBA oyuncusu Devin Booker ile ilişkisi olduğundan şüpheleniyorlardı.

Gerçek şu ki, Kendall genellikle bir sporcunun şirketinde fark edildi, ancak çift bu konuda hiçbir şekilde yorum yapmadı. Ve görünüşe göre şimdi aşklarını resmen ilan etmeye hazırlar.

Sevgililer Günü'nde Kendall, bir sporcunun kollarında olduğu bir resim yayınladı ve böylece Devin Booker ile olan ilişkiyi doğruladı.

Bu gönderiyi paylaş