Kendall Jenner erkek arkadaşından ayrıldı

Kendall Jenner erkek arkadaşından ayrıldı

25 Haz 2022 haberlerinde

Süper model Kendall Jenner, iki yıllık flörtünün ardından erkek arkadaşı basketbolcu Devin Booker'dan ayrıldı. Bu, Entertainment Tonight tarafından bildirildi.

Yayının kaynağına göre, gençler ayrıldı, ancak ilişkilerin yeniden başlaması için hala bir şans var.

Muhataplardan biri, "Kendall artık farklı yönlerde hareket ettiklerini hissediyor" dedi. Aynı zamanda bir diğeri, çiftin "geleceklerini tartıştıklarını ve farklı seviyelerde oldukları sonucuna vardıklarını" söyledi.

Kendall Jenner ve Devin Booker 2020'den beri çıkıyorlar ve ilişkilerinin reklamını yapmamaya çalıştılar, ancak son zamanlarda giderek daha fazla halka açılıyorlar.

Böylece basketbolcu, bu yıl Mayıs ayında kız kardeşi Kourtney Kardashian'ın İtalya'daki düğününde süper modele katıldı. Bundan önce çift, Justin ve Hailey Bieber şirketinde çifte randevuda görüldü.

Ayrıca Kendall Jenner, Phoenix Suns takım maçlarında Devin Booker'ı defalarca destekledi.

Önceki bir gönderide, Baltimore savunmasının Super Bowl'u kazanmasına yardım eden NFL oyun kurucusu Tony Siragusa 55 yaşında öldü. Hollywood muhabiri bunu bildirdi.

Siragusa ajanı Jim Ornstein ölümün 22 Haziran'da gerçekleştiğini doğruladı. Ancak ölüm nedeni henüz belirlenmedi.

"Bu kasvetli bir gün," dedi. "Tony müvekkilimden daha fazlasıydı; o benim ailemdi. Kalbim Tony'ye yakın olanlar için atıyor."

"Kaz" olarak bilinen Siragusa, Indianapolis Colts ile yedi sezon ve Ravens ile beş sezon geçirdi. Baltimore'un 2000 takımı, Siragusa, Ray Lewis ve Sam Adams da dahil olmak üzere savunma için Super Bowl'u kazandı.

Siragusa, oyunculuğu kısa sürede sona erdikten sonra yayıncılığa geçmesine yardımcı olan neşeli doğası nedeniyle hayranları arasında popülerdi.

2001 sezonundan sonra oyuncu olarak emekli olduktan sonra, The Sopranos'ta Frankie Cortese'yi oynadı ve 2002 filmi The 25th Hour'da rol aldı. Ayrıca ev tadilatlarıyla ilgili Caves of Men TV şovuna ev sahipliği yaptı.

Bu gönderiyi paylaş