Paul Walker ve Uma Thurman, Hollywood Walk of Fame'de yıldız alacak

Paul Walker ve Uma Thurman, Hollywood Walk of Fame'de yıldız alacak

18 Haz 2022 haberlerinde

 

Aktörler Uma Thurman , Paul Walker (ölümünden sonra), Bill Pullman ve diğer kültürel figürler 2023'te Hollywood Walk of Fame'de yıldızlar alacaklar. İlgili liste Variety tarafından yayınlandı.

Listede ayrıca aktör Vince Vaughn, aktör ve yönetmen Jon Favreau, şarkıcı Lenny Kravitz, sanatçı Jenny Rivera (ölümünden sonra), rock grubu Jonas Brothers ve diğer ünlüler yer alıyor.

Daha önce aktör James Hong'un Hollywood Walk of Fame'de yıldız alan en yaşlı sanatçı olduğu bildirilmişti. 22 Şubat'ta 93. yaş gününü kutlayan sanatçı, Alley'in kendisinden 31 yaş büyük.

Ondan önce, aktör Bob Odenkirk'in "Breaking Bad" ve "Better Call Saul" un Hollywood Walk of Fame'de nominal bir yıldız aldığı biliniyordu.

59 yaşındaki aktör Bob Odenkirk, Hollywood Walk of Fame'de bir yıldız aldı. DailyMail bunu bildiriyor.

Odenkirk'in yıldızı, Breaking Bad'deki rol arkadaşı Bryan Cranston'ın sahip olduğu yıldızın yanında yer alıyor. Bu, Walk of Fame'e yerleştirilen 2720. anıt plaket.

Tören, oyuncunun rollerden birini oynadığı Better Call Saul'un altıncı sezonunun yayınlanmasıyla aynı zamana denk geldi.

Proje Breaking Bad'in bir yan ürünü. Better Call Saul 2015 yılında vizyona girdi ve 39 Emmy adaylığı da dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı.

Buna ek olarak, Red Hot Chili Peppers daha önce Walk of Fame'de bir yıldız aldı. 1 Nisan'da grup yeni bir albüm çıkardı.

Bundan sonra, Red Hot Chili Peppers'ın manşetlerde yer alacağı ilk Amerika turlarını yapacaklar. Grubun dört üyesi, Anthony Kiedis, Michael "Flea" Balzari, Chad Smith ve John Frusciante, rock'çıların hiti Can't Stop'un düzenlediği törene katıldı.

Kiedis, yayına verdiği bir röportajda, "Şöhret Kaldırımı'nda hastaydım, bu bulvarda uyudum, bu yıldızları turist olarak değil, polisten veya alacaklılardan kaçan biri olarak çiğnedim" diyor.

Bu gönderiyi paylaş