Eiza Gonzalez ve Jason Momoa ayrıldı

Eiza Gonzalez ve Jason Momoa ayrıldı

18 Haz 2022 haberlerinde

 

Sevgili karısıyla " Aquaman " ın ayrılığından uzaklaşır bırakmaz, yeni bir sürpriz sunuyor.

Momoa , bu yıl ikinci kez, Eiza Gonzalez ile sadece dört ay geçirdiği ve ilişkiden sonra aynı kaderi yaşadığı için bekar statüsünde kaldı. Salı günü bir kaynak, "Onlar sadece çok farklı insanlar" dedi.

Ancak içeriden ikinci bilgi, hayranlara hala bu tür hassas duyguları yeniden canlandırma fırsatına sahip olduklarına dair umut verdi. Ünlü bir tanıdık, "Jason Momoa ve Eiza Gonzalez birbirlerini çok seviyorlar, halka açılmadan önce bir süre sessizce çıktılar. Ama farklı yaşam evrelerindeler" dedi.

İki meslektaş arasındaki ilişki, eski karısı Lisa Bonet'ten ayrıldığını açıklamasından sadece bir ay sonra Şubat ayında başladı.

Bir kaynak, "Şimdi durum çok ciddi değil ve ikisi de sadece ne olduğunu görüyorlar. Yıldızlar fırsat buldukça birlikte vakit geçiriyorlar ve iki yoğun programları arasında çalışıyorlar" dedi.

Ancak gerçek şu ki, Asa zaten ciddi bir ilişki düşünüyor, ancak Momoa henüz eski karısıyla evliliğinden uzaklaşmadı.

Açık bir sonucu olan uzun vadeli bir perspektife ve sıradan tarihlerden daha ortak bir gelecek için planlara daha yatkındır. Ancak Ocak ayında Momoa ve Bonet, çiftin sunakta anlaştıktan dört yıl sonra ayrıldıklarını açıklayan ortak bir açıklamayla izleyicileri şok etti.

"Aramızdaki aşk bilinmek ve yaşanmak istendiği gibi evrilerek devam ediyor. Birbirimizi olmak istediğimiz kişi olmaktan kurtarıyoruz. Bu kutsal yaşama bağlılığımız sarsılmaz... Çocuklarımıza mümkün olanı öğretiyoruz." yıldız özetledi.

Timothée için hiçbir şey ifade etmiyor gibi görünüyor. Chalamet .

30 yaşındaki Meksikalı aktris Eiza Gonzalez ile olan romantizmi uzun sürmedi. Haziran ayında çift, "kendilerini parçalayamayacakları" iddia edilen Meksika'daki Cabo San Lucas'a beş günlük manzaralı bir geziye çıktı. Timothy ve Asa başka bir çiftle birlikte özel bir jetteydiler ve daha sonra bir şezlongda öpüşürken görüldüler.

Bu gönderiyi paylaş