Düğündeki skandalın ardından eski kocanın Britney Spears ile üç yıl iletişim kurması yasaklandı.

Düğündeki skandalın ardından eski kocanın Britney Spears ile üç yıl iletişim kurması yasaklandı.

16 Haz 2022 haberlerinde

 

Asghari ile olan düğününü bozmaya çalıştığı için suçlandı . Hollywood Reporter tarafından bildirildi.

 

Adam, Spears'ı takip etmek, evine yasadışı girmek, vandalizm ve batarya ile suçlandı, ancak hiçbirini suçsuz olduğunu iddia etti.

 

13 Haziran'da mahkeme Alexander için 100.000 dolarlık bir kefalet belirledi ve ayrıca pop yıldızına 100 metreden daha az bir mesafeden üç yıl boyunca yaklaşmayı yasaklayan bir emir yayınladı.

 

Asghari ile düğünü sırasında Spears'ın evine girdi . Aynı zamanda adam Instagram'da canlı yayın yapıyordu.

 

Güvenliğe, kutlamaya eski karısı tarafından davet edildiğini söyledi. Ancak kısa süre sonra İskender'in başka bir bölgede tutuklama emri olduğu ortaya çıktı, bu yüzden gözaltına alındı.

 

Britney Spears'ın çocukluk arkadaşı Jason Alexander ile ilk evliliği sadece 55 saat sürdü: 2004'te Las Vegas'ta evlendiler ve aceleyle iptal ettiler.

 

Daha önce Britney Spears'ın annesi kızının davetli olmadığı düğünü hakkında yorum yapmıştı. Amerikalı şarkıcı Britney Spears'ın annesi, kızının düğününe davet edilmediği sosyal ağlarda yorum yaptı. Yazar Lynn Spears kızı için mutluydu ve aşkını itiraf etti.

 

"Işın ve çok mutlu görünün! Düğününüz hayallerinizdeki düğün! Ve bunu evde yapmış olmanız da onu özel kıldı. Senin adına çok sevindim! Seni seviyorum!" kutlamadan fotoğrafa yapılan yorumlarda yazdı.

 

Oyuncu 9 Haziran'da erkek arkadaşı fitness eğitmeni Sam Asghari ile evlendi . Düğün, dar bir arkadaş çevresi ve yakın yeni evliler içinde gerçekleşti.

Bu gönderiyi paylaş