Bilmediğiniz Bazı Johnny Depp Gerçekleri

Bilmediğiniz Bazı Johnny Depp Gerçekleri

12 Haz 2022 haberlerinde

9 Haziran 2022'de oyuncu 59. doğum gününü kutluyor.

Johnny Depp'in 60. doğum gününe giden yılda hayatı nasıl değişti? 59 yaşına geldiğinde, aktör, Amber Heard ile fırtınalı bir evlilik sayesinde başarılı bir kariyeri, usta sanat ve NFT satışlarını raydan çıkarmayı başardı, eski karısına bir düzine buçuk milyon dava açtı, birkaç rock konseri verdi. solo gitarist, TikTok'u başlatın ve film kariyerine yeniden başlayın, ancak zaten Avrupa'da, Fransız aktris ve yönetmen Maiwenn tarafından filmde Louis XV'in rolü için bir sözleşme imzaladı .

Johnny Depp, 40 yılı aşkın sinema kariyerinde onlarca filmde rol aldı. Onu her türlü rolde gördük - sevimli, çılgın Edward Scissorhands'ten taşralı hayalperest Gilbert Grape'e ve yetenekli oyuncu her zaman tam anlamıyla karakterine eriyip gitti.

Depp'in doğum gününde makyajını çıkardığında, senaryoyu bir kenara koyduğunda ve bir oyuncunun hayatından ilginç gerçekleri toplarken nasıl biri olduğunu biraz daha iyi bulmaya karar verdik.

Eksik orta öğretime rağmen, Johnny Depp sanat ve edebiyatı sever. Oyuncu, tartışmalı neo-dışavurumcu sanatçı Jean-Michel Basquiat'ın geniş bir eser koleksiyonuna sahip.

Uzmanlara göre, Depp'in sahip olduğu resimlerin maliyeti birkaç milyon dolar. Oyuncu ayrıca klasik edebiyatı da takdir ediyor. Bir röportajda, Depp'in en sevdiği kitaplarla ilgili bir soru soruldu:

"O kadar çok favori kitap var ki. Seçmek için mi? Belki, Charles Baudelaire'in "Kötülüğün Çiçekleri", Jack Kerouac'ın "Yolda" romanı ve Dostoyevski'nin "Yeraltından Notlar".

Evet, ıssız bir adaya giderken yanımda götüreceğim bu üç kitap. Bu arada aktörün Bahamalar'da kendi adası var. Johnny Depp'in vücudunda en az 30 sembolik dövme var.

Oyuncu onları çocukların doğumuna, ikonik film rollerine ve unutulmaz olaylara adamıştır. Depp'in en ünlü dövmesi Wino Forever veya "Sonsuza Kadar Şarap". Bu, aktörün Winona Ryder ile ilişkisi sırasında yapılan orijinal Winona Forever'ın kısaltılmış bir versiyonudur.

Bu gönderiyi paylaş