Johnny Depp'in avukatı, aktörün eski karısından para kazanmayacağını açıkladı

Johnny Depp'in avukatı, aktörün eski karısından para kazanmayacağını açıkladı

11 Haz 2022 haberlerinde

Depp'in avukatı Ben Chu, Good Morning America'da müvekkilinin mahkemede eski karısı Amber Heard'dan 10.4 milyon won alamayabileceğini söyledi.

"Açıkçası, bir avukat ve müvekkil arasındaki etkileşimin ayrıntılarını açıklayamıyoruz, ancak Bay Depp'in mahkemede savunduğu gibi, bu (iddia ve dava) asla bir para meselesi değildi. Bunun yerine, itibarı geri kazanma meselesiydi. Ve yaptı," dedi Chu.

Avukata göre, geçmiş dava aktör için "tam bir zafer" ile sonuçlandı.

Daha önce, Johnny Depp'in Amber Heard davasındaki diğer avukatı Camilla Vasquez, Brown Rudnick hukuk firmasına ortak olarak atanmıştı.

2 Haziran'da bir jüri, Johnny Depp'in eski karısı Amber Heard'ı oyuncuya hakaret etmekten suçlu buldu ve onun onurunu ve haysiyetini korumak için davada 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar verdi. Aynı zamanda jüri, oyuncunun eski karısına karşı da yanlış suçlamalarda bulunduğuna karar verdi. Sonuç olarak, duyulan 2 milyon dolar tazminata hükmedildi. Pandemi nedeniyle ertelenen yüksek profilli dava yedi hafta sürdü.

Johnny Depp'in avukatı Camilla Vasquez, eski eşi Amber Heard'a açtığı davayı kazandıktan sonra Brown Rudnick hukuk firmasına ortak olarak atandı. Son Tarih tarafından rapor edilir.

"Camilla'yı firmanın ortağı olarak ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Başlangıçta bu duyuruyu mali yılın sonuna kadar ertelemeyi planlamıştık, ancak Camilla'nın Depp v. Heard davası sırasındaki performansı dünyaya onun davayı almaya hazır olduğunu kanıtladı. Şu anda kariyerinde bir sonraki adım. Onunla inanılmaz derecede gurur duyuyoruz ve yeni ortağımız olarak neler başarabileceğini sabırsızlıkla bekliyoruz," dedi Brown Rudnick, CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı William Baldig .

Bu gönderiyi paylaş