Shiloh Jolie-Pitt, annesi Angelina Jolie'yi görmemek için üniversiteye gidiyor

Shiloh Jolie-Pitt, annesi Angelina Jolie'yi görmemek için üniversiteye gidiyor

10 Haz 2022 haberlerinde

Görünüşe göre Angelina Jolie'nin ailesinde başka bir skandal demleniyor ve kızının inatçı doğası suçlu. Yetişkin Shiloh ünlü annesine isyan mı ediyor?

Bir yayından gazeteciler, "The Eternals" filminin yıldızının 16 yaşındaki kızı Shiloh ile ciddi bir çatışma içinde olduğunu iddia ediyor. İçeriden birisine göre, parlak genetiğin varisi, kendisine haksız davranıldığından emin.

Kaynak, "Maddox ve Pax'in (ağabeyleri) onun yaşındayken yalnız araba sürmelerine ve yürümelerine izin verildi. Shiloh direniyor" dedi.

Star Spy, kızının ve annesinin çığlıklar atarak sözlü düellolara giriştiklerini ve bazen Shilo'nun "kapıları evin her yerine çarptığını" açıkça belirtti. " Üniversiteye ondan olabildiğince uzağa gideceğini söylüyor!" - içeriden biri sonuca varıyor.

Bununla birlikte, şu anda yalnızca bilinmeyen bir anonim kaynaktan gelen kanıtlar olduğundan, hikayeyi yine de gerçek değerinden almamalısınız. Ve bir genç kızın zaman zaman annesiyle çatışması oldukça tipik olsa da, durumun böyle olduğuna inanmak için hiçbir nedenimiz yok.

Son zamanlarda, Shiloh bir dizi etkileyici dans videosuyla internette çok fazla ses getirdi. Belli ki Kasım ayında derslere kaydolduğundan beri vücudu üzerinde çalışmaktan zevk alıyor. Ama sonunda, hormon dalgalanmaları acımasız bir şaka yapabilir, özellikle de Jolie'nin skandal geçmişi göz önüne alındığında.

Aslında, Brangelina'nın çocuklarının yarısının gözaltında babalarına karşı tanıklık etmek istediği yaygın olarak bildirildi, ancak Julie yargıcın onlara izin vermeyeceğini iddia ediyor. Julie'nin avukatları, Aralık 2020'de sunulan mahkeme belgelerinde "üç çocuktan ifade vermelerinin istendiğini" söyledi.

Bu gönderiyi paylaş