Johnny Depp örneğini takip eden Brad Pitt, Angelina Jolie'ye dava açmak istiyor

Oyuncu, eski karısını kendisine zarar vermek istemekle ve ortak mülkiyette keyfi davranmakla suçluyor.

Öfkeli Brad Pitt, Fransız şaraphanesi Chateau Miraval'daki hissesini anlaşmadan haberdar etmeden Rus oligark Yuri Shefler'e sattığı için Angelina Jolie'ye dava açmaya kararlı.

Pitt, eski karısının, yalnızca velayet mücadelesine misilleme olarak kendisine zarar verme arzusundan dolayı bu anlaşmayla işletmeye onarılamaz bir zarar verdiğini iddia ediyor.

Pitt'e göre yeni sahibi, dünyada yaşanan olaylarla bağlantılı olarak markanın itibarını zedelemekle kalmıyor, aynı zamanda bağın yönetimini de zorlaştırıyor.

TMZ'ye göre 58 yaşındaki aktör, mahkemeden Jolie'nin hissesinin Shefler tarafından kontrol edilen bir şirkete devredildiği anlaşmanın iptal edilmesini ve eski karısının bu işlemle bağlantılı olarak kendisine zarar tazmin etmesini talep etmeyi planlıyor.

Pitt ayrıca satışın 2008 yılında 1.000 dönümlük araziyi 28,4 milyon dolara satın alma anlaşmasını da ihlal ettiğini iddia ediyor.

Pitt'e göre, şaraphaneyi karlı hale getirmek için çok daha fazla çaba ve para harcadı.

Pitt ayrıca kendisi ve eski karısı arasında diğer tarafın rızası olmadan hisselerini satmayacaklarına dair bir anlaşma olduğunu iddia ediyor. Ancak eski karısı, Ekim 2021'de Shefler ile bir anlaşma yaparak ona haber vermedi.

Çift arasındaki ilişkinin 2004 yılında "Bay ve Bayan Smith" filminin setinde 2014 yılında başladığını hatırlayın, aktörler evlendi ve Eylül 2016'da Jolie boşanma davası açtı ve bu da uzun bir yasal savaşa yol açtı. 2022'ye kadar sürdü. Geçen Mayıs ayında Pitt, küçük çocuklarının ortak velayetini aldı: Pax, 17; Zahara, 16; Shiloh, 15; ve Vivien ve Knox, 13. Angelina ve Brad ayrıca 20 yaşındaki Maddox'un ebeveynleri.

Bu gönderiyi paylaş