Kanye West'ten Sweethart , rapçi bir yabancıyla görüldükten sonra tek başına yemek yedi

Kanye West'ten Sweethart , rapçi bir yabancıyla görüldükten sonra tek başına yemek yedi

8 Haz 2022

 

 

Kanye West ve Kim Kardashian bir yıl önce ayrıldı. Bu süre zarfında, realite TV yıldızı Pete Davidson ile bir ilişki kurmayı başardı.

 

Ve görünüşe göre, oldukça ciddiler. Ancak müzisyen daha ne istediğine henüz karar vermedi - yeni bir aşk bulmak, eski karısını geri almak veya Kim'e benzeyen bir kızla ilişki yaşamak. Kanye'nin özel hayatında neler olduğunu açıklamamızın tek yolu bu.

 

Sürekli olarak sosyal etkinliklerde yer aldığı Julia Fox ile kısa süreli bir ilişkisi vardı. Kısa bir süre sonra West, Kim Kardashian'ın eski karısı Chaney Jones'un bir kopyasıyla ilişkiye başladı. Görünüşe göre bu sefer her şey ciddiydi - kız sevgilisine bir dövme bile adadı.

 

Ancak şimdi Web'de Kanye ve Cheney'nin ayrıldığına dair söylentiler var. İlk olarak West, gizemli bir yabancıyla birlikte "Top Gun: Maverick"in galasına geldi. Ve kısa bir süre sonra, muhabirler Cheney'i bir akşam yemeğinde muhteşem bir tecritte yakaladılar. Aynı zamanda, Jones mutlu ve memnun görünüyordu.

 

"İnanılmaz. Neler oluyor?", "Cheney ve Kanye ayrıldı mı, ayrılmadı mı?", "Kanye'nin kafasında neler olup bittiğini anlayamıyorum", "Cheney kötü bir oyunda iyi bir yüz sergiliyor, " İnternet kullanıcıları yeni çerçeveleri tartışıyor. Atlanta doğumlu hip-hop yıldızı, Incut James oyuncusu Julia Fox ile altı haftalık yolculuğunu bitirmeden iki hafta önce, 1 Şubat'ta Malibu'daki Soho House'da Chini ile kano yaparken görüntülendi.

 

İçeriden biri bize geçen ay haftalık olarak "Onlar özel değiller" dedi. "O onun müziği ve pozlarıyla takılıyor."

 

Ayrıca, sekiz yaşından küçük dört çocuğu olduğu 41 yaşındaki realite yıldızıyla altı yıllık evliliklerinin sona ermesinden bu yana Irina Shyke ile çıkıyor.

 

Eskiden ' Kimye ' olarak bilinen çift, 2 Mart'ta dürüst bir şekilde bekardı ve bir sonraki durum toplantısı boşanma duruşması 5 Ağustos'ta planlandı.

Bu gönderiyi paylaş